http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - اکران "هفت دقیقه تا پاییز" در امریکا و کانادا

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو

 اکران هفت دقیقه تا پاییز در امریکا و کانادا


اکران فیلم در شهرستانها ادامه دارد و امیدوارم بتوانیم به فروش خوبی در شهرها روبرو شویم. هم اکنون مراحل زیرنویس فیلم انجام می شود تا دو هفته دیگر در کانادا و امریکا اکران عمومی شود...
به گزارش فردا،‌تهیه کننده "هفت دقیقه تا پاییز" از اکران عمومی این فیلم از اواسط مرداد ماه در امریکا و کانادا خبر داد.
 سید جمال ساداتیان در این ارتباط گفت: این فیلم از روز چهارشنبه 30 تیر ماه سرگروه را با 370 میلیون تومان فروش ترک کرد و هم اکنون اکران آن در سینماهای آزادی، فرهنگ، پردیس زندگی، پردیس ملت، موزه سینما، ماندانا، پارس، اریکه ایرانیان و سپیده به صورت تک و یا دو سانس ادامه دارد.
وی افزود: فروش فیلم در تهران برایم راضی کننده نبود. ما با وجود بازیهای جام جهانی، تصمیم گرفتیم فیلم را اکران کنیم تا زمان سوخته را به یک شرایط مطلوب تبدیل کنیم. با توجه به این موضوع توقع داشتیم مسئولین از این فیلم حمایت کنند. اما صدا وسیما هیچ حمایتی از پخش تیزرهای فیلم نکرد.
ساداتیان ادامه داد: "هفت دقیقه تا پاییز" در جشنواره فیلم فجر در بخش مختلف نامزد دریافت جایزه بود و ظرفیت فروش هم در گیشه داشت، اما متاسفانه با نبود حمایتها ما کف را از دست دادیم. این فیلم برای ارتباط بیشتر با مخاطبین نیاز به اطلاع رسانی و تبلیغات مناسب داشت.
این تهیه کننده در ادامه بیان کرد: اکران فیلم در شهرستانها ادامه دارد و امیدوارم بتوانیم به فروش خوبی در شهرها روبرو شویم. هم اکنون مراحل زیرنویس فیلم انجام می شود تا دو هفته دیگر در کانادا و امریکا اکران عمومی شود.
فیلم "هفت دقیقه تا پاییز"هدیه تهرانی، حامد بهداد، محسن تنابنده، خاطره اسدی بازی ‌کردند. فیلم در هشت رشته در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت جایزه شد و جایزه بهترین بازیگر مرد و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی را از آن خود کرد.
 


ادامه مطلب

طبقه بندی: سینمای ایران،  خبر، 
برچسب ها: هفت دقیقه تا پاییز، بازیهای جام جهانی، تیزرهای فیلم، جشنواره فیلم فجر، هدیه تهرانی، حامد بهداد، محسن تنابنده، خاطره اسدی، بهترین بازیگر مرد، سومین مراسم فرش قرمز سینمای ایران، مراسم فرش قرمز سینمای ایران، مراسم فرش قرمز، سینمای ما، بشرا فیلم، تالار ایوان شمس، فرش قرمز فیلم هفت دقیقه تا پاییز، فیلم هفت دقیقه تا پاییز، تالار حركت، تقاطع جلال آل احمد، بزرگراه كردستان، جلال آل احمد، فرش قرمز برای فیلم «هفت دقیقه تا پاییز»، بازیگران فیلم «هفت دقیقه تا پاییز»، عوامل فیلم هفت دقیقه تا پاییز، علیرضا امینی، فرش قرمز، بازی هدیه تهرانی، بهشاد شریفیان، بهترین بازیگر نقش اول مرد، جلوه های ویژه رایانه ای، سیمرغ بلورین، بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، محسن طنابنده، اکران هفت دقیقه تا پاییز، زمان اکران هفت دقیقه تا پاییز، استشهادی برای خدا، زمان می‌ایستد، دانه‌های ریز برف، نامه‌های باد، وعده هدیه تهرانی تا ترانه‌خوانی حامد بهداد، مراسم فرش قرمز فیلم هفت دقیقه تا پائیز، فیلم هفت دقیقه تا پائیز، هفت دقیقه تا پائیز، بازیگران هفت دقیقه تا پائیز، عوامل هفت دقیقه تا پائیز، عکسهای فیلم هفت دقیقه تا پائیز، بازیگران فیلم هفت دقیقه تا پائیز، گزارش تصویری: فرش قرمز فیلم سینمایی هفت دقیقه تا پاییز، گزارش تصویری فرش قرمز فیلم سینمایی هفت دقیقه تا پائیز، اکران "هفت دقیقه تا پاییز" در امریکا و کانادا،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 2 مرداد 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ