http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - مل گیبسون برای «خماری 2» مذاكره می‌كند

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
مل گیبسون

«خماری» یک اثر شخصیت‌محور است؛ یعنی به همان اندازه که خط اصلی داستان فیلم، ماجراهایی عجیب و خنده‌دار را روایت می‌کند، بازیگرانی که این حوادث..
«مل گیبسون» برای حضور در پروژه سینمایی «خماری ‌٢» مذاكره می كند.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بنا براعلام توتال فیلم، گیبسون تا پای امضای قرارداد پیش رفته است.
چندی پیش مراسم فیلمبرداری پروژه‌ی سینمایی «خماری ‌٢» در مسكو آغاز شد.
«تاد فیلیپس» به عنوان كارگردان فیلم كمدی «خماری ‌٢» معرفی شده است.
بنا بر اعلام كامینگ سون، در مراسم مراسم فیلمبرداری خماری ‌٢ برادلی كوپر، اد هلمز، زاك گالیفیانكیس و جاستین بارتا مقابل دوربین رفته اند.
فروش بالای ‌٢١٠ میلیون دلاری، فیلم كمدی «خماری» در سینماهای ایالات متحده، مسوولان این پروژه را به ساخت قسمت دوم این فیلم تشویق كرده است.
«زاك گالیفیانكیس» از جمله بازیگران و سرمایه‌گزاران این فیلم است.
تهیه‌كنندگان این پروژه از «تاد فیلیپس» كارگردان «خماری» خواسته‌اند، قسمت دوم این كمدی را نیز برای اكران در اوایل سال ‌٢٠١١ (روز یاد بود قربانیان جنگ) بسازد.
شركت فیلمسازی «برادران وارنر» با انعقاد قرار‌دادی از «فیلیپس» خواسته است، دو پروژه سینمایی «تاریخ مفتضی» را برای اكران در ژوئن ‌٢٠١٠ (تابستان سال آینده) و در ادامه «خماری‌٢» را كارگردانی كند.
«خماری» یک اثر شخصیت‌محور است؛ یعنی به همان اندازه که خط اصلی داستان فیلم، ماجراهایی عجیب و خنده‌دار را روایت می‌کند، بازیگرانی که این حوادث برپایه شخصیت‌های درونی آنها شکل گرفته نیز کاراکترهایی عجیب و غیر قابل پیش بینی هستند.
بخش عمده موفقیت «تاد فیلیپس» در كارگردانی خماری مربوط به ساخت این فیلم با بودجه نسبتا كم ‌٣٤ میلیون دلار می‌شود.
تاریخ اكران پروژه‌ی سینمایی «خماری ‌٢» ‌٢٦ می (٥ خرداد) سال ‌٢٠١١ میلادی اعلام شد.
مل گیبسون در تاریخ سوم ژانویه ‌١٩٥٦ در نیویورک متولد شد. پدرش استرالیایی و مادرش ایرلندی-امریکایی بود. او ششمین بچه از ده بچه هوتان گیبسون و آنه ریلی گیبسون است.
«مل گیبسون» به همراه «وارن بیتی»، «كلینت ایستوود»، «رابرت ردفورد»، «ریچارد آتن بورو» و «كوین كاستنر»، ششمین بازیگری است كه اسكار بهترین كارگردانی را برای فیلم «شجاع دل» به دست آورده است.
در سال ‌٢٠٠٤، وی به عنوان بانفوذ ترین بازیگر هالیوود در صدر فهرست مجله «فوربس» قرار گرفت.
گیبسون برای بازی در فیلم «رنج های مسیح» رقم خیره كننده ‌٢١٠ میلیون دلار به اضافه درصدی از سود فروش فیلم كه بالغ بر ‌٦٠٠ میلیون دلار می شد را دریافت كرد. او در این فهرست بالاتر از «اوپرا وینفری»، «جی.كی رولینگ»، «تایگروود»، «مایكل شوماخر» و «استیون اسپیلبرگ» قرار گرفت.
«گیبسون» كارگردانی، تهیه كنندگی و فیلم نامه نویسی «رنج های مسیح» را، خود به عهده گرفت و ‌٢٥ میلیون دلار روی این فیلم سرمایه گذاری كرد. تحقیقات او درباره فیلم «رنج های مسیح» از سال ‌١٩٩٢ آغاز شد و فیلم در سال ‌٢٠٠٤ اكران شد.
«گیبسون» طی مصاحبه ای گفت: افسردگی شدید كه به وسوسه خودكشی انجامید، باعث شد تصمیم بگیرد فیلم «رنج های مسیح» را برای «درمان» خود بسازد.
«گیبسون» ابتدا بازی در نقش «ویلیام والاس» در فیلم «شجاع دل» را رد كرد. زیرا معتقد بود برای ایفای این نقش، پیر است. وی از تهیه كنندگان خواست فقط كارگردانی این فیلم را به او بسپارند اما تهیه كنندگان به شرط بازی او در نقش اول، حاضر شدند كارگردانی را به او واگذار كنند.
«اولیور استون» دو بار تقاضای همكاری با او را داشته است. یك بار در فیلم «جی. اف. كی» (‌١٩٩١) و بار دوم در «برج تجارت جهانی» (٢٠٠٦) كه هر دو بار، امكان همكاری آن‌ها میسر نشد.
اكتبر سال ‌١٩٩٧، مجله «امپایر» گیبسون را به عنوان دوازدهمین ستاره تاریخ سینما برگزید.
«مل گیبسون» نخستین بازیگر استرالیایی است كه برای كارگردانی یك فیلم، یك میلیون دلار دستمزد گرفته است.
در رده بندی ‌١٠٠ بازیگر بزرگ سینما توسط مجله معتبر «پره میر» در سال ‌٢٠٠٣، گیبسون در رده هفدهم قرار گرفت.
در سال ‌١٩٩٥ وی برای بازی در نقش «جیمزباند» در فیلم «چشم طلایی» و در سال ‌١٩٨٩ برای ایفای نقش «بروس وین» در فیلم «بتمن»، انتخاب شد اما پیشنهاد بازی در هر دو نقش را رد كرد.
«گیبسون» به عنوان چهل و هشتمین بازیگر بزرگ سینما از طرف مجله «اینترتینمنت ویكلی» انتخاب شده است.
«گیبسون» از مخالفان سرسخت جنگ عراق بود. وی از «مایكل مور» بابت ساخت فیلم جنجالی «فارنهایت ‌٩/١١»، در محكومیت جنگ عراق بارها تجلیل كرد.
«گیبسون» یك كاتولیك بسیار معتقد است و از بسیاری پژوهش های پزشكی مانند تحقیقات سلول های ریشه همواره انتقاد می كند. پس از ساخت فیلم «رنج های مسیح»، مورد غضب كلیسای كاتولیك قرار گرفت و بسیاری از كاتولیك های متعصب را رنجاند.
«گیبسون» با ثروتی معادل ‌٨٥٠ میلیون دلار، ثروتمندترین بازیگر ستاره حال حاضر سینمای جهان است.
«مارتین اسكورسیزی» به هنگام ساخت فیلم «بازمانده» فیلم نامه را برای او فرستاد تا نقشی را در این فیلم به عهده بگیرد. اما گیبسون به علت درگیری در پروژه «آپوكالیپتو» آن را رد كرد.
گیبسون از محبوب ترین بازیگران حال حاضر هالیوود و سینمای استرالیاست. وی بارها جایزه محبوب ترین بازیگر مرد را از آن خود كرده است.
در سال ‌٢٠٠٤، مجله «فوربس» او را به عنوان متنفذترین ستاره صنعت سینمای آمریكا معرفی كرد.
 


ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر،  سینمای جهان، 
برچسب ها: مل گیبسون، خماری ‌٢، رادلی كوپر، اد هلمز، زاك گالیفیانكیس، جاستین بارتا، تاریخ مفتضی، كوین كاستنر، كلینت ایستوود، «رابرت ردفورد، ریچارد آتن بورو، وارن بیتی، رنج های مسیح، «اوپرا وینفری»، «جی.كی رولینگ»، «تایگروود»، «مایكل شوماخر»، «استیون اسپیلبرگ»، ویلیام والاس، شجاع دل، اولیور استون، جی. اف. كی، برج تجارت جهانی، تاریخ سینما، جیمزباند، بتمن، گیبسون، فارنهایت ‌٩/١١، ثروتمندترین بازیگر، مارتین اسكورسیزی، آپوكالیپتو، محبوب ترین بازیگر مرد، فوربس، صنعت سینمای آمریكا، هالیوود، فیلمهای مل گیبسون،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 مهر 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ