http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - بعد از دوازده سال؛ کیانیان در برابر دوربین حاتمی‌کیا

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
رضا کیانیان

کیانیان که خیلی‌ها او را با ایفای نقش در قالب یک مامور امنیتی به نام «سلحشور» در فیلم «آژانس شیشه‌ای» شناختند در حالی برای بازی در فیلم...
رضا کیانیان که سال 77 در فیلم «روبان قرمز» ابراهیم حاتمی‌کیا به ایفای نقش پرداخت، بعد از 12 سال دوباره با این کارگردان همکاری می‌کند.
شبکه ایران: رضا کیانیان که سال 77 در فیلم «روبان قرمز» ابراهیم حاتمی‌کیا به ایفای نقش پرداخت، بعد از 12 سال دوباره با این کارگردان همکاری می‌کند.
این بازیگر تئاتر و سینما بعد از بازی در دو فیلم «آژانس شیشه‌ای» و «روبان قرمز» برای سومین‌بار در فیلم جدید ابراهیم حاتمی‌کیا، «بانوی شهر ما» مقابل دوربین می‌رود.
رضا کیانیان اخیرا در فیلم «یه‌حبه قند» برای اولین بار با رضا میرکریمی همکاری داشت و چند ماه قبل‌تر در نمایش «پروفسور بوبوس» آتیلا پسیانی به روی صحنه رفت.
کیانیان که خیلی‌ها او را با ایفای نقش در قالب یک مامور امنیتی به نام «سلحشور» در فیلم «آژانس شیشه‌ای» شناختند در حالی برای بازی در فیلم «بانوی شهر ما» قرارداد امضا کرده که چند ماه قبل در گفتگویی یکی از بهترین همکاری‌هایش را همکاری با حاتمی‌کیا قلمداد کرده‌بود.


ادامه مطلب

طبقه بندی: سینمای ایران،  خبر، 
برچسب ها: آژانس شیشه‌ای، کیانیان، رضا کیانیان، روبان قرمز، ابراهیم حاتمی‌کیا، بانوی شهر ما، یه‌حبه قند، ضا میرکریمی، پروفسور بوبوس، آتیلا پسیانی، فیلمهای رضا کیانیان، عکسهای رضا کیانیان،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 مهر 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ