http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - گزارش فیلم‌های آخر هفته در تلویزیون

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
گزارش فیلم‌های آخر هفته در تلویزیون

در خلاصه داستان فیلم با بازی پل نیومن آمده: بازیكن و مربی ساده اندیش یك تیم ناموفق هاكی روی یخ، برای مطرح كردن تیمش دست به هركاری می زند تا آنكه...
در روزهای پایانی هفته -22 و 23 مهرماه- 11 فیلم سینمایی و تلویزیونی از شبكه های مختنلف سیماو سیمای استان‌ها به روی آنتن می‌رود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم های سینمایی و تلویزیونی حبیب، چیزی شبیه معجزه، جنگجویان رودخانه وحشی، پسر كارگردان، بوسه بر خاك، سرزمین خورشید، بازگشت خطرناك، ضربه سخت، بازگشت پسرها، دو و بیست و دو و مبارزه با نیزه هشت سر
روزهای پنجشنبه و جمعه 22 و 23 مهرماه از شبكه های یك، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان ها پخش می شوند.
 
**«حبیب»
فیلم تلویزیونی«حبـیـب» به كارگردانی داریوش یاری و تهیه كنندگی بهروز مفید پنجشنبه 22 مهرماه ساعت 22 از شبكه یك سیما پخش می شود.
داستان فیلم تلویزیونی«حبـیـب»در مورد جوان فقیری به نام حبیب است كه برای رسیدن به ثروت بیشتر به كار قاچاق روی می آورد. او دستگیر شده و به زندان می افتد و به اعدام محكوم می شود. در زندان حبیب پی می برد كه قانونی وجود دارد كه اگر موفق به حفظ قرآن شود، می تواند از طناب دار بگریزد. او شروع به یادگیری قرآن می كند.
حمید فرخ نژاد، آشا محرابی، توران مهرزاد، مهدی فقیه و امید روحانی در فیلم تلویزیونی«حبیب» محصول مركز سیما فیلم بازی كرده اند.
 
**«چیزیی شبیه معجزه»
فیلم تلویزیونی «چیزی شبیه معجزه» به كارگردانی حسین برزیده و تهیه كنندگی امیرعباس كنی از تولیدات مركز سیما فیلم جمعه 23مهرماه ساعت 16 ازشبكه یك سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی احمد نجفی، شهرام پوراسد، مهسا كرامتی و سحر زكریا آمده: در یك آپارتمان سه خانواده زندگی میكنند؛ یك پیرمرد به نام مصطفی كه سرطان تمام وجودش را فراگرفته و همسر و دخترش سالها او را ترك كرده اند و خارج از كشورند و حالا او روزهای پایانی زندگی اش را درحالیكه عذاب وجدان بزرگی دارد می گذراند؛ زیرا سالها قبل او با پسرنوجوانی تصادف كرده است و فرار كرده است، اما هیچگاه جرات این را نداشته كه حقیقت را به آن پسر(احمد) بگوید و تنها خواسته به طور غیر مستقیم به او كمك مادی كند و این درحالی است كه سرنوشت احمد را به كل تغییر داده است و در نهایت قبل از آنكه با آرامش بمیرد، احمد را راضی می كند تا او را ببخشد.
خانواده دیگر زوج جوانی هستند كه زن، مجری برنامه كودك است و به تازگی باردار شده است، اما در حالیكه زمان دنیا آمدن بچه فرا می رسد، متوجه می شود به علت بیماری ای كه دارد این زایمان برایش خطرناك است و ممكن است زمان تولد بچه، زن جان خود را از دست بدهد ولی در زمان مقرر، هم مادر و هم بچه هر دو سالم می مانند.
خانواده بعدی زوج جوان دیگری است. زن دوست دارد بچه دارشوند اما مرد به علت كار فراوان و بی توجهی به مسایل معنوی زندگی غافل از گذشت زمان است، ولی پس از یك سانحه تصادف نظر او نسبت به دنیای اطرافش تغییر كرده و تصمیم می گیرد اشتباهتش را در زندگی زناشوئی جبران كند.
 
**«جنگجویان رودخانه وحشی»
فیلم سینمایی «جنگجویان رودخانه وحشی» با بازی دانی ین پنجشنبه 22 مهرماه ساعت 23:30 از شبكه دو سیما پخش می شود.
امپراطورچین اقتدار خود را از دست داده است و گروه های مختلف در چند منطقه برای كسب قدرت، حكومت های مستقلی اعلام كرده اند. امپراطور به همراه سپاه وفادار و دختر مبارزش تِنگ عازم نبرد می شوند. پس از درگیریهای فراوان، مویانگ برادر زاده امپراطور و پسر عموی تِنگ كه به شدت عاشق قدرت است و دختر عموی خود را تنها رقیب خود در جانشینی امپراطور می داند، با طرح ریزی توطئه ای از اختلافی كه در سپاه امپراطور به وجود آمده استفاده می كند و امپراطور را به قتل می رساند. پس از قتل امپراطور مویانگ درصدد از میان برداشتن تِنگ بر می آید، ولی به دلیل مهارت خارق العاده تنگ در سبكهای مبارزه و شجاعت قابل تحسین او موفق نمی شود.
فیلم سینمایی «جنگجویان رودخانه وحشی» به كارگردانی سیوتانگ چینگ محصول سال 2008چین است.
 
**«پسر كارگردان»
فیلم سینمایی «پسر كارگردان» به كارگردانی لی وویول جمعه 23 مهرماه ساعت 17:30 از شبكه دو سیما پخش می شود.
داستان فیلم در مورد پسری كوچك به نام «سانگو» است كه در سانحه ای پدر، مادر و خاله خود را از دست داده است. او تنها چیزی كه از پدر خود به یادگار دارد؛ دوربین فیلم برداری 8 میلی متری او و نقاشی هایی است كه وی بر روی دیوارهای انبار خانه اش كشیده است. سانگو در تلاش است تا یادبگیرد به كمك دوربین فیلم برداری پدرش از نقاشی های او فیلم برداری كند.
كیم یونگ چن و یوجی مون در فیلم سینمایی «پسركارگردان» محصول سال 2007 كره بازی كرده اند.
 
**«بوسه بر خاك»
فیلم سینمایی «بوسه بر خاك» به كارگردانی احمد كاوری پنجشنبه 22 مهرماه ساعت 20 از شبكـه سه سیما پخش می شود.
داستان فیلم با بازی فرامرز واحد و شهرام قائدی در مورد رزمنده ای به نام آقا مرتضی است كه در زمان جنگ به همراه برادرانش سعید و علی به جبهه رفته، طی عملیاتی برادرانش مفقود می شوند. بعد از جنگ مرتضی و مادرش تصمیم می گیرند به كربلا بروند كه در مرز مهران، مرتضی به دنبال سعید و علی می رود.
 
**«سرزمین خورشید»
شبكه سه روز جمعه 23 مهر ساعت 10:30 فیلم سینمایی «سرزمین خورشید» به كارگردانی احمدرضا درویش را برای پخش در نظر گرفته است.
در این فیلم با بازی زنده یاد خسرو شكیبایی، گلچهره سجادیه، سعید پورصمیمی، محمودپاك نیت، محسن زهتاب و فخرالدین صدیق شریف می بینیم: با شروع جنگ بیمارستانی در خرمشهر به محاصره دشمن درمی آید و از هوا و زمین مورد هجوم قرارمی گیرد. مجروحان و پزشكان با یك آمبولانس و لندرور به دنبال جیپ به غنیمت گرفته شده كه در آن رزمندگان برای نجات دادن سرنشینان آمبولانس و لندرور با عراقی ها درگیر می شوند و به شهادت می رسند. سرنشینان لندرور نیز به اسارت گرفته می شوند و راه را گم می كنند...
 
**«بازگشت خطرناك»
فیلم سینمایی «بازگشت خطرناك» به كارگردانی كلود سوته پنجشنبه 22 مهرماه ساعت15:45 از شبكه چهار سیما روی آنتن می رود.
در این فیلم با بازی لینوونتورا، ژان پل بلموندو و ساندارا میلو می بینیم: گنگستر و سارق حرفه ای به نام آبل قصد دارد پس از انجام آخرین سرقت خود، ایتالیا را ترك كند و به همراه همسر و دو فرزندش به فرانسه بازگردد. سرقت با موفقیت انجام می شود، اما وقتی كه از محل به طوركامل دور شده اند ناگهان توسط پلیس غافل گیر می شوند، بین آنها و پلیس درگیری می شود و همدست آبل و همسر او توسط شلیك پلیس می شوند...
فیلم سینمایی «بازگشت خطرناك» محصول سال 1960 فرانسه و ایتالیا است.
 
**«ضربه سخت»
فیلم سینمایی«ضربه سخت» جمعه23 مهرماه ساعت 20:30 در قالب برنامه سینما 4 از شبكه چهار سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی پل نیومن آمده: بازیكن و مربی ساده اندیش یك تیم ناموفق هاكی روی یخ، برای مطرح كردن تیمش دست به هركاری می زند تا آنكه سرانجام به این نتیجه می رسد كه برای دست یافتن به موفقیت باید با بازی خطا و ایجاد درگیری و دعوا تیم خود را مطرح كند. مگر اینكه به این شكل تیم را به جایی برساند.
فیلم سینمایی«ضربه سخت» به كارگردانی جورج روی هیل محصول سال1997 آمریكاست.
 
**«بازگشت پسرها»
فیلم سینمایی «بازگشت پسرها» به كارگردانی اسكات هیكز 40 دقیقه بامداد روز جمعه 23 مهرماه از شبكه تهران پخش خواهد شد.
جو وار همسر دوم خود را از دست می دهد و با پسر كوچكش تنها می ماند، او برای نگهداری این بچه با مشكلات بسیاری رو به روست، اما راهی برای حل این مشكلات پیدا نمی كند. پسر بزرگتر او در انگلستان به همراه همسر اول مرد زندگی می كند. او برای زندگی به استرالیا می آید و با پدرش به مشكلاتی برمی خورد...
 
**«دو و بیست و دو»
فیلم سینمایی «دو و بیست و دو» به كارگردانی فیلیپ گزمن جمعه 23مهرماه ساعت 13:30 از شبكه تهران سیما پخش می‌شود.
داستان در مورد گالیور مرد خلافكاری است كه در ابتدای فیلم همسرش را ترك می كند، او نقشه سرقت از صندوق امانات یك هتل را می كشد. او با سه نفر از دوستانش به نام های ویلی، گیل و فین نیمه شب به هتل می روند و با بیهوش كردن نگهبان، كنترل اوضاع را بدست می گیرند. آنها مجبور می شوند كه چند تن از مسافران را در اتاقی نگهدارند تا بتوانند به كارشان برسند.
میك راسی، رابرت میانو، آیرون گالاگر، جوجی ای جیمنز و ول كیلمر در فیلم سینمایی «دو و بیست و دو» محصول 2008 كانادا در ژانر جنایی و پلیسی بازی كرده‌اند.
 
**«مبارزه با نیزه هشت سر»
فیلم سینمایی «مبارزه با نیزه هشت سر» به كارگردانی لوكار لنگ جمعه 23 مهرماه ساعت 13:30 از سیمای استان ها پخش می‌شود.
خانواده یانگ، سربازان معروفی در خدمت حكومت دارند. بعد از اینكه یك مقام رسمی دولتی به آنها خیانت می كند، همه افراد خانواده به جز سه پسر آنها به قتل می رسند. یكی از برادران توسط لیائو دستگیر می شود. یكی از برادران بعد از مرگ خانواده عقلش را از دست می دهد و برادر آخر لیو به معبدی می رود تا خشم و گذشته خود را فراموش كند. لیو بعد از اینكه می فهمد خواهرش دستگیرشده برای نجات او اقدام می كند.
فیلم سینمایی «مبارزه با نیزه هشت سر» با بازی لیلی لی، گوردون لیوچی و آچینگ چو محصول سال 1983 هنگ كنگ در ژانر حادثه ای ساخته شده است.


ادامه مطلب

طبقه بندی: تلوزیون، 
برچسب ها: پل نیومن، حبیب، چیزی شبیه معجزه، جنگجویان رودخانه وحشی، پسر كارگردان، بوسه بر خاك، سرزمین خورشید، بازگشت خطرناك، ضربه سخت، بازگشت پسرها، دو و بیست و دو، مبارزه با نیزه هشت سر، فیلم های سینمایی، فیلم های تلویزیونی، حمید فرخ نژاد، آشا محرابی، توران مهرزاد، مهدی فقیه، امید روحانی، احمد نجفی، شهرام پوراسد، مهسا كرامتی، سحر زكریا، فرامرز واحد، شهرام قائدی، احمدرضا درویش، خسرو شكیبایی، گلچهره سجادیه، سعید پورصمیمی، محمودپاك نیت، محسن زهتاب، فخرالدین صدیق شریف، گزارش فیلم‌های آخر هفته در تلویزیون، فیلم‌های آخر هفته در تلویزیون،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 مهر 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ