http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - مهتاب کرامتی کلاس بازیگری برگزار می‌کند

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو

 

 

مهتاب کرامتی در دو جلسه خود درباره آشنایی خود با کلاسهای بازیگری تارخ و تجربیاتش طی این سالها با هنرجویان گفتگو کرده و...
مهتاب کرامتی بازیگر سینمای ایران در کارگاه بازیگری امین تارخ در دو جلسه تجربیات خود را بیان می‌کند.
به گزارش خبرنگار مهر، این دانش آموخته کارگاه آزاد بازیگری امین تارخ برای هنرجویان طی دو جلسه در روزهای 17 و 19 مهرماه کلاس بازیگری برگزار کرده و می‌کند. وی همچنین سال گذشته نیز با بهرام رادان کلاس‌هایی در این ارتباط در کارگاه تارخ برپا کرد.
در این کارگاه هر ترم، جلساتی بین هنرجویان با بازیگران سینمایی که کلاس‌های تارخ را گذرانده‌اند و وارد این حرفه شده اند برگزار می شود. مهتاب کرامتی در دو جلسه خود درباره آشنایی خود با کلاسهای بازیگری تارخ و تجربیاتش طی این سالها با هنرجویان گفتگو کرده و به تاثیر آموزش بازیگری می‌پردازد. البته در این دوره حبیب رضایی و پوریا پورسرخ نیز کلاسهایی در همین ارتباط برگزار کردند.
مهتاب کرامتی به تازگی بازی در فیلم "نسیان" احمدرضا معتمدی را به پایان رسانده است. وی همچنین در بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم "بیست"عبدالرضا کاهانی جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کرد. این بازیگر فیلم‌های "آدمکش"، "چیزهایی هست که نمی دانی" و "شبانه روز" را در نوبت اکران دارد.


ادامه مطلب

طبقه بندی: سینمای ایران،  خبر، 
برچسب ها: خبر، خبر های سینمایی، حاشیه های سینمایی، خبر های داغ از سینما، مهتاب كرامتی، عكسهای از مهتاب كرامتی، كلاس های بازیگری، این روزهای مهتاب كرمتی، كارگاه بازیگری، دوره های بازیگری فشرده، چیزهایی هست که نمی دانی، آدمکش، شبانه روز، سایت مهتاب كرامتی، كلاس های بازیگری مهتاب كرامتی، عكسهای اختصاصی مهتاب كرامتی، فایل شخصی مهتاب كرامتی، دوره های بازیگری مهتاب كرامتی، كرامتی، بازیگر زن، بازیگران حرفه ای،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 20 مهر 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ