http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - حرف‌های الناز شاکردوست درباره «قلب یخی»، سانسور «از ما بهترون» و همکاری با مصطفی زمانی

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
متاسفانه در سکانس پایانی فیلم «از ما بهترون»، «نسیم» مونولوگ‌های بسیار زیبایی دارد که در حال حاضر حذف شده و من از این اتفاق شوکه شده‌ام و ناراحتم...به گزارش خبرآنلاین، هفتمین قسمت از سریال «قلب یخی» که با الناز شاکردوست، حمید فرخ‌نژاد و حضور امین حیایی به کارگردانی محمدحسین لطیفی ویژه شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود به صورت گسترده در سراسر کشور توزیع شد.

«الناز شاکردوست» یکی از بازیگران این مجموعه که در حال حاضر چند فیلم سینمایی از جمله «فاصله»، «کارناوال مرگ» و «از ما بهترون» را در حال اکران دارد در گفتگویی با بیان اینکه چطور بازی در «قلب یخی» را پذیرفته، در خصوص ورود به دنیای بازیگری در تلویزیون، فیلم « از ما بهترون» و همچنین برخی سوالات دیگر در خصوص همکاری با مصطفی زمانی و پولاد کیمیایی سخن گفته است. بخش‌هایی از این گفتگو که با شماره 58 مجله سینمای امروز انجام شده، بدین شرح است: 

چطور شد که بازی در سریال قلب یخی را پذیرفتید؟

سریال «قلب یخی» دارای داستانی سینمایی است و حتی اگر بخواهیم تمامی قسمت‌های سریال را به هم پیوند بزنیم یک فیلم سینمایی ساخته می‌شود و حضور من در این سریال به این خاطر بود که می خواستم کارهای چند قسمتی را تجربه کنم که سریال «قلب یخی» تجربه خوبی برای من بود.

آیا می‌خواهید با بازی در این سریال وارد عرصه سریال و تلویزیون شوید؟

نمی‌توان گفت برای ورود به تلویزیون البته بگویم که برخی از فیلم‌های من در تلویزیون نمایش داده شده است پس من در تلویزیون هم حضور داشتم (با خنده) ولی خب اگر سریال های جالبی برای نمایش خانگی ساخته شود بازی خواهم کرد.

این روزها مشغول بازی در فیلم «اینجا تاریک نیست» هستید، درباره این فیلم برایمان توضیح دهید؟ و اینکه همکاری با مصطفی زمان و پولاد کیمیایی چطور است؟

فیلم «اینجا تاریک نیست» داستان جالبی دارد و حتی چند فیلمنامه را خواندم و اینکه در کنار مصطفی زمانی و پولاد کیمیایی همبازی شده‌ام به این خاطر است که در سینما بازیگران باید حتی یکبار هم که شده در کنار یکدیگر قرار بگیرند. من در این فیلم در کنار آقای زمانی هستم و ایشان واقعا استعداد خوبی در بازیگری دارند و من سعی می‌ کنم که بتوانم بازی خوبی را در کنار ایشان داشته باشم.

در فیلم‌هایی که از شما به صورت همزمان در اکران هستند فیلم «از ما بهترون» با فروش بیشتری همراه شده است، درباره آن برایمان بگویید؟

این فیلم جدی‌ترین کار من است و من آن را اصلا کمدی نمی‌بینم چون حرف های بسیار زیادی برای گفتن دارد و مطمئنم یکی از افتخارات بازیگری‌ام خواهد بود.

چطور شد که نقش «نسیم» در این فیلم را پذیرفتید؟

زمانیکه فیلمنامه را خواندم احساس کردم این فیلم، فیلم نسل من است، حرفش حرف من است، فیلمی که برای زمان حال ساخته شده است و مطمئنم یکی از افتخارات بازیگری‌ام خواهد بود. هدف ما در این فیلم یک کار بزرگ بود و آگاهانه به این سمت حرکت کردیم. فقط متاسفانه در سکانس پایانی «نسیم» مونولوگ های بسیار زیبایی دارد که در حال حاضر حذف شده و من از این اتفاق شوکه شده‌ام و ناراحتم.

طراحی لباس شخصیتی که بازی کردید کمی متفاوت و عجیب بود، درباره آن برایمان بگویید؟

از جنس طراحی صحنه و لباس کار خیلی راضی ام. این نوع طراحی لباس با شخصیت «نسیم» هماهنگ بود، شلوغی و رنگارنگی لباس‌ها گویای سردرگمی این کاراکتر است و اینکه «نسیم» پر از رنگ های متفاوت است و سعی می کند به یک رنگی برسد. البته استفاده از کلاه به جای روسری نیز برای من بسیار جالب بود.ادامه مطلب

طبقه بندی: تلوزیون،  سینمای ایران، 
برچسب ها: از ما بهترون، قلب یخی، آشا محرابی، آشا محرابی در سریال قلب یخی، آنیتا قالیچی، الناز شاکر دوست، الناز شاکردوست، الناز شاکردوست جدید، الناز شاکردوست در سال ۸۹، الناز شاکردوست در سریال، الناز شاکردوست در سریال قلب یخی، الناز شاکردوست در قلب یخی، امین حیایی، امین حیایی در سریال، امین حیایی در قلب یخی، بازیگر ایرانی الناز شاکردوست، بازیگران، بازیگران سریال قلب یخی، تصاویر، تصاویر سریال قلب یخی، تصاویری از سریال قلب یخی، جدیدترین عکس، جدیدترین عکس سریال، جدیدترین عکس سریال قلب یخی، جدیدترین عکس مهراوه شریفی نیا، جدیدترین عکس های قلب یخی، حسین یاری، حسین یاری در سریال قلب یخی، حمید فرخ‌نژاد، حمید گودرزی، حمید گودرزی در سریال قلب یخی، حمید گودرزی در قلب یخی، دانلود سریال قلب یخی، دانلود قلب یخی، سریال جدید ایرانی، سریال جدید قلب یخی، سریال قلب یخی، سریال قلب یخی ۱۳۸۹، سریال قلب یخی ۸۹، سید مهرداد ضیایی، سینما، شیوا خسرو مهر، علیرضا کمالی، عکس، عکس بازیگران، عکس بازیگران سریال قلب یخی، عکس جدید از الناز شاکردوست، عکس جدید از الناز شاکردوست بازیگران، عکس سریال، عکس سریال قلب یخی، عکس فیلم، عکس مهراوه شریفی نیا در سریال، عکس مهراوه شریفی نیا در سریال قلب یخی، عکس نسرین مقانلو، عکس نسرین مقانلو در سریال، عکس نسرین مقانلو در سریال قلب یخی، عکس ها و تصاویر ریال قلب یخی، عکس های الناز شاکردوست در فیلم قلب یخی، عکس های بازیگران زن ایرانی، عکس های جدید حمید گودرزی، عکس های جدید حمید گودرزی در قلب یخی، عکس های جدید سریال قلب یخی، عکس های جدید و زیبا از الناز شاکردوست، عکس های جدیدتر الناز شاکردوست در فیلم قلب یخی، عکس های سریال قلب یخی، عکس های فیلم قلب یخی، عکس های مهراوه شریفی نیا، عکس هایی از فیلم قلب یخی، عکس و تصاویر سریال قلب یخی، محمد رضا فروتن در سریال، محمد رضا فروتن در قلب یخی، محمدحسین لطیفی، محمدرضا داوودنژاد، محمدرضا فروتن، مهراوه شریفی نیا در سریال، مهراوه شریفی نیا در قلب یخی، مهراوه شریفی‌نیا، نسرین مقانلو در سریال قلب یخی، پخش سریال قلب یخی، گارگردان محمد حسین لطیفی، گاری عکس سریال و فیلم، گالری عکس الناز شاکردوست، یخی، کارناوال مرگ، اینجا تاریک نیست، مصطفی زمانی، پولاد کیمیایی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 11 مهر 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ