http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - سعید جهانیان بازیگر نقش آش دایی در برنامه عمو پورنگ درگذشت +عکس

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
سعید جهانیان که در سال ۱۳۴۱ در کرج متولد شد و سالها در زمینه هنری به ویژه طنز فعالیت کرد، در سن ۴۸ سالگی درگذشت.مرحوم جهانیان به همراه سه نفر از دیگر هنرمندان همکارش صبح چهارشنبه حدود ساعت شش هنگام بازگشت از اجرای برنامه هنری در زیباکنار در اتوبان کرج – قزوین حوالی پل کردان در اثر برخورد با یک دستگاه تریلی به شدت آسیب دید و به کما رفت و در بیمارستان جعفر صادق (ع) هشتگرد بستری شد...

سعید جهانیان

وی روز پنج شنبه به بیمارستان رسول اکرم تهران منتقل شد اما متاسفانه به دلیل شدت جراحت و خونریزی داخلی شامگاه گذشته دار فانی را وداع گفت.

سعید جهانیان از هنرمندان باسابقه کرجی بود و مدیریت انجمن هنرهای نمایشی و بازی در سریال قهوه تلخ و … از جمله کارهای اخیر هنری وی به شمار می رود.

سعید جهانیان در برنامه پرمخاطب عمو پورنگ نیز نقش “آش دایی” را بازی می‌ کرد، و در روزهای گذشته نیز بارها عمو پورنگ از بچه ها خواسته بود برای سلامتیش دعا کنند.

پیکر این هنرمند کرجی که سالها خنده بر لب مردم نشاند، فردا صبح از مقابل تالار شهیدان نژاد فلاح کرج تشییع و در امامزاده طاهر به خاک سپرده می شود.

سعید جهانیانادامه مطلب

طبقه بندی: تلوزیون،  خبر،  عکس، 
برچسب ها: عمو، سعید جهانیان عمو پورنگ، سعید جهانیان، درگذشت سعید جهانیان، درگذشت، درگذشت بازیگر، برنامه، برنامه عمو پورنگ، نام بازیگر برنامه عمو پورنگ، بازیگر برنامه پرنگ چه کسی است، بازیگر برنامه عمو پورنگ درگذشت، بازیگر برنامه عمو پورنگ، بازیگر، فوت عمو پورنگ، فوت سعید جهانیان، پورنگ، بازیگر نقش آش دایی در برنامه عمو پورنگ، داریوش فرضیایی، داریوش فرضیایی در ماه عسل، سایت عمو، سایت عموپورنگ، عموپورنگ، وبلاگ عموپورنگ، purang، pourang، poorang، amoopourang، unclepurang، بوستان پورنگ، قهوه تلخ،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 4 مهر 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ