http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - شبكه تهران فیلم اسكاری «راز چشمهایش» را پخش می‌كند

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
راز چشمهایش

داستان فیلم درباره مردی به نام اسپوزیتو است تصمیم می‌گیرد داستان یکی از پرونده‌های قدیمی دادسرا را که خودپیگیری می‌کرده را بنویسد. ماجرای قتل زنی که همسرش...
شبكه تهران فیلم سینمایی «راز چشمهایش» را هفته آینده به روی آنتن می‌برد.
به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، در سینمایی «راز چشمهایش» كه شنبه (سوم مهر ماه) به روی آنتن می‌رود، بازیگرانی چون سولیداد ویلامیل، ریچارد دارین، كارلا كیوودا و پابلو راگو بازی می‌كنند. این فیلم به كارگردانی خوان خوزه كامپانلا محصول سال 2009 آرژانتین است.
داستان فیلم درباره مردی به نام اسپوزیتو است تصمیم می‌گیرد داستان یکی از پرونده‌های قدیمی دادسرا را که خودپیگیری می‌کرده را بنویسد. ماجرای قتل زنی که همسرش کارمند بانک بوده وپس از پیگیری‌های اولیه مسؤولان با پیداکردن مجرمان دروغین سعی کرده‌اند تا پرونده را مختومه کنند. اسپوزیتو با همکاری رییسش ایرنه که از ابتدا عاشق او بوده سعی می‌کند تا قاتل اصلی را بیابد. اسپوزیتو که به ایرنه علاقه داشته همیشه از گفتن احساسش می‌ترسید. اما همین تامل و ترسش باعث می‌شود تا ایرنه با مردی دیگر ازدواج کند. سالها بعد که اسپوزیتو بازمی‌گردد تا این کتاب را با کمک ایرنه تمام کند، دوباره احساسش زنده می‌شود با این تفاوت که ایرنه همسرش را ازدست داده و اسپوزیتوهم ازهمسرش جداشده‌است.
به نقل از روابط عمومی شبكه تهران، سینمایی «راز چشمهایش» برنده جایزه اسكار، برنده 34 جایزه بین‌المللی و 19بار نامزد دریافت جایزه ازجشنواره‌های بین‌المللی در سال 2009 شده‌است.


ادامه مطلب

طبقه بندی: تلوزیون،  سینمای جهان،  خبر، 
برچسب ها: شبكه تهران فیلم اسكاری «راز چشمهایش»، شبكه تهران، فیلم اسكاری، «راز چشمهایش»، راز چشمهایش، سولیداد ویلامیل، ریچارد دارین، كارلا كیوودا، پابلو راگو، برنده جایزه اسكار، جشنواره‌های بین‌المللی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 31 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ