http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - صحبت های لیلا اوتادی درباره نمایشگاه عکسش

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
صحبت های لیلا اوتادی درباره نمایشگاه عکسش

این نمایشگاه «زیگورات» نام دارد و در‌بر‌گیرنده 50 قطعه عکس رنگی و سیاه و سفید از معماری‌های مذهبی در کشورهایی چون اتریش، ایتالیا، فرانسه، آسیای شرقی، امارات و ایران (تهران) است...
به گزارش خبر آن لاین، نمایشگاه عکس‌های لیلا اوتادی بازیگر سینما با موضوع شهر و معماری و ادیان جمعه 26 شهریور در گالری جهان‌نمای کاخ نیاوران افتتاح شد و یک هفته ادامه دارد.
 پس از رضا کیانیان، نیکی کریمی، حامد بهداد، لاله اسکندری نوبت اوتادی است که نمایشگاه عکس‌هایش را به نمایش بگذارد.
این نمایشگاه «زیگورات» نام دارد و در‌بر‌گیرنده 50 قطعه عکس رنگی و سیاه و سفید از معماری‌های مذهبی در کشورهایی چون اتریش، ایتالیا، فرانسه، آسیای شرقی، امارات و ایران (تهران) است.
اوتادی درباره گرایش به عکاسی، گفت: «رشته اصلی تحصیلی من معماری بود و به بناها آشنایی کامل داشتم. دو سال است به طور حرفه ای عکاسی می‌کنم. البته در این فاصله چیزی حدود 12 هزار عکس گرفته‌ام که موضوعات دیگری چون طبیعت و انسان را هم در بر‌می‌گیرد که برای این موضوعات نیز نمایشگاهی خواهم گذاشت.»
اوتادی که تصمیم گرفته تمام فواید حاصل از فروش این عکس‌ها را به یک خیریه اهدا کند تا صرف کودکان شود، در این‌باره گفت: «از همان ابتدا که عکاسی را شروع کردم این هدف در ذهنم بود و متعاقبا اعلام می کنم درآمد نمایشگاه دقیقا صرف چه امری شده است.»
او همچنین در ادامه در پاسخ به این سئوال که آیا اسپانسری برای نمایشگاه داشته‌اید یا نه، گفت: «چون احساس کردم دوستان دیگرم تجربه تلخی در این زمینه داشتند در این نمایشگاه از هیچ اسپانسر خصوصی یا دولتی استفاده نکردم و تمام کارهای نمایشگاه را به تنهایی انجام دادم.»
بازیگر فیلم‌ ««پسر آدم دختر حوا» در ادامه درباره تفاوت بازیگری و عکاسی و اینکه این روزها بسیاری از بازیگران به عکاسی روی آورده‌اند، گفت: «اساسا رشته‌های هنری زیاد از هم دور نیستند. من هم به خاطر رشته تحصیلی‌ام از عکاسی دور نبودم. بازیگری خلق یک انسان جدید در موقعیت جدید است که شاید هیچ وقت در زندگی تجربه‌اش نکنید، اما عکاسی دنیای انفرادی‌تر است و ثبت لحظه‌هایی است که در یک قاب زیبایی را بازآفرینی می‌کند. من به همه دوستانم پیشنهاد می کنم این دنیا را تجربه کنند.»
قیمت عکس‌هایی که لیلا اوتادی برای این نمایشگاه در نظر گرفته از یک میلیون و دویست هزار تومان آغاز می‌شود و تا دو میلیون و پانصد هزار تومان بالا می‌رود. او در پایان تاکید کرد به عنوان عکاس حتما به قانون فروش تنها سه نسخه از عکس‌هایش وفادار خواهد ماند.
او پس از این یک هفته آثارش را در سوئد و دانمارک نیز به نمایش خواهد گذاشت


ادامه مطلب

طبقه بندی: سینمای ایران، 
برچسب ها: آثار هدیه تهرانی، افتخارات هدیه تهرانی، بیوگرافی، بیوگرافی از هدیه تهرانی، بیوگرافی هدیه تهرانی، بیوگرافی کامل، بیوگرافی کامل هدیه تهرانی، جدیدترین عکس های هدیه تهرانی، خبر هدیه تهرانی، دانلود عکس های هدیه تهرانی، دانلود فیلم هدیه تهرانی، دانلود هدیه تهرانی، زندگینامه هدیه تهرانی، زندگینامه کامل هدیه تهرانی، عکس، عکس از هدیه تهرانی، عکس بازیگر، عکس بازیگر ایرانی، عکس بازیگر زن، عکس بازیگر زن ایرانی، عکس بازیگر زن سینمای ایران، عکس بازیگر سینمای ایران، عکس جدید هدیه تهرانی، عکس دوران کودکی هدیه تهرانی، عکس های جدید از هدیه تهرانی، عکس های جالب هدیه تهرانی، عکس های جدید هدیه تهرانی، عکس های هدیه تهرانی، عکس های هدیه تهرانی در فیلم شناسی، عکس هدیه تهرانی، عکس و بیوگرافی کامل هدیه تهرانی، عکس کمیاب، فیلم جدید هدیه تهرانی، فیلم شناسی هدیه تهرانی، فیلم شناسی کامل هدیه تهرانی، فیلم های هدیه تهرانی، مجموعه عکس هدیه تهرانی، مصاحبه با هدیه تهرانی، هدیه تهرانی، هدیه تهرانی جدید، والپیپر هدیه تهرانی، پس زمینه ی هدیه تهرانی، پوستر هدیه تهرانی، کلیپ جدید هدیه تهرانی، کلیپ هدیه تهرانی، گالری جدید عکس هدیه تهرانی، گالری عکس بازیگر، گالری عکس بازیگر زن ایرانی، گالری عکس بازیگر سینمای ایران، گالری عکس زن سینمای ایران، گالری عکس هدیه تهرانی، تصاویری از نمایشگاه عکس هدیه تهرانی، بیوگرافی لیلا اوتادی، تصاویر لیلا، خطیبی، رسمی، زندگینامه، زهرا امیر ابراهیمی، سایت لیلا اوتادی، سروش، سینما، شهره، عروسی لیلا، عکس جدید لیلا اوتادی، لیلا اوتادی، لیلا اوتادی جدید، لیلا اوتادی و همسرش، متولد، کلیپ لیلا اوتادی، زیگورات، نمایشگاه عکس، اوتادی، معماری در ادیان، آسیای شرقی، اسفندیار رحیم مشایی، بازیگران سینما، خانه هنرمندان، مجموعه تاریخی نیاوران، نیاوران، نخستین نمایشگاه عکس لیلا اوتادی، نمایشگاه عکس لیلا اوتادی، رضا کیانیان، نیکی کریمی، حامد بهداد، لاله اسکندری، پسر آدم دختر حوا،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ