http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - راسل کرو در یک فیلم رزمی بازی می‌کند

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو

راسل کرو در یک فیلم رزمی بازی می‌کند

راسل کرو که چندی پیش فیلم " رابین هود" را بر پرده سینماها داشت همراه با ریزا موسیقی دان و خواننده سبک هیپ هاپ در فیلمی کونگ فویی با عنوان " مردی با مشت آهنین" به نقش آفرینی می پردازد...

به گزارش مهر، راسل کرو بازیگر استرالیایی سینما به زودی در فیلمی با محوریت ورزش‌های رزمی بازی می‌کند.
به گزارش مهر از پایگاه خبری آی.ام.دی.بی راسل کرو که چندی پیش فیلم " رابین هود" را بر پرده سینماها داشت همراه با ریزا موسیقی دان و خواننده سبک هیپ هاپ در فیلمی کونگ فویی با عنوان " مردی با مشت آهنین" به نقش آفرینی می پردازد.
ریزا که قرار است کارگردانی این فیلم را هم بر عهده داشته باشد در مصاحبه ای با شبکه خبری ئی . ان . آنلاین اعلام کرد که در این فیلم نقش یک قاچاقچی اسلحه پنهان شده در روستایی دور افتاده در چین را بازی می کند.وی افزود درباره نقش  راسل کرو فعلا جزئیاتی را فاش نمی کند .
فیلمنامه " مردی با مشت آهنین" را ایلای راث با همکاری ریزا نوشته اند و فیلمبرداری آن از ماه دسامبر ( آذر) در شانگهای آغاز خواهد شد.ریزا نیز پیش تر آهنگسازی چند فیلم سینمایی از جمله دو گانه " بیل را بکش" ساخته کوئنتین تارانتینو را بر عهده داشته است.


ادامه مطلب

برچسب ها: راسل کرو، رابین هود، بازیگر استرالیایی، ورزش‌های رزمی، خواننده سبک هیپ هاپ، هیپ هاپ، فیلمی کونگ فویی، کونگ فو، مردی با مشت آهنین، بیل را بکش، کوئنتین تارانتینو، فیلمهای راسل کرو، فیلم جدید راسل کرو، عکسهای راسل کرو، عکس راسل کرو، فیلمشناسی راسل کرو،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ