http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - نیکول کیدمن: از تهیه‌كنندگی نخستین فیلم‌ام عصبی اما خوشحالم!

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
نیکول کیدمن

والدین خود را از بابت این اتفاق گناهکار می‌دانند آنها به توصیه اطرافیان خود راهی یک سفر جاده‌ای می‌شوند تا بتوانند درد و رنج ناشی از مرگ فرزند خود را فراموش کنند. این سفر به زودی تبدیل به یک...
نیكول كیدمن كه این روزها با نخستین فیلم‌اش در عالم تهیه‌كنندگی «حفره خرگوش» در جشنواره‌ی فیلم تورنتو حضور دارد، درباره‌ی این اثر سینمایی گفت: تولید این فیلم مرا تا حدودی عصبی كرد، اما خوشحالم كه آن را ساختیم.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این فیلم براساس یك نمایش تئاتری كه در برادوی روی صحنه رفته بود، ساخته شده است.
بنابر اعلام خبرگزاری فرانسه، نمایشنامه‌ی «حفره خرگوش» توسط «دیوید لیندسی آبیر» نوشته شده و كارگردانی آن را «جان كامرون نیكول» برعهده داشته است.
داستان «لیندسی آبایر» درباره یك زوج موفق است كه پس از مرگ پسر چهار ساله‌شان در یك سانحه رانندگی دچار مسایل حادی شده‌اند.
والدین خود را از بابت این اتفاق گناهکار می‌دانند آنها به توصیه اطرافیان خود راهی یک سفر جاده‌ای می‌شوند تا بتوانند درد و رنج ناشی از مرگ فرزند خود را فراموش کنند. این سفر به زودی تبدیل به یک سفر درونی و معنوی می‌شود که آنها را به شناخت تازه‌ای از زندگی می‌رساند و در نهایت این زن و شوهر به رستگاری می‌رسند.
بنابر این گزارش، شركت فیلمسازی فوكس سرچ لایت تهیه و تولید حفره خرگوش را براساس سرمایه‌گذاری كیدمن ساخته است.
نیكول كیدمن در این فیلم در نقش همسر «آرون اكهارت» نیز نقش آفرینی كرده است.


ادامه مطلب

طبقه بندی: سینمای جهان، 
برچسب ها: نیكول كیدمن، حفره خرگوش، جشنواره‌ی فیلم تورنتو، جان كامرون نیكول، آرون اكهارت، بیوگرافی نیكول كیدمن، عکسهای نیكول كیدمن، فیلمهای نیكول كیدمن، فیلم جدید نیكول كیدمن،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ