http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - داستان حذف شوخی‌های سیاسی «نون و ریحون»

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
داستان حذف شوخی‌های سیاسی «نون و ریحون»

نویسنده ما اصرار داشت این شوخیها در متن وجود داشته باشد تا به نوعی تلویزیون نیز نسبت به اتفاقاتی که در یکسال گذشته در جامعه رخ داده، واکنش نشان دهد. اما بعد از پخش اولین قسمتی که این شوخیها در آن وجود داشت ...
 
به گزارش خبر آنلاین، عباس نعمتی اصرار داشت این شوخیها در متن وجود داشته باشد تا به نوعی تلویزیون نیز نسبت به اتفاقاتی که در یکسال گذشته در جامعه رخ داده، واکنش نشان دهد. اما بعد از پخش اولین قسمتی که این شوخیها در آن وجود داشت با واکنش گستردهای روبرو شدیم.
فرزاد موتمن، کارگردان مجموعه تلویزیونی «نون و ریحون» که شب‌های ماه مبارک رمضان از شبکه تهران پخش می‌شد، در گفتگو با خبرآنلاین، در خصوص حذف شوخی‌های سیاسی - اجتماعی این مجموعه و خروج کامل این بخش از فیلمنامه در قسمت‌های مختلف «نون و ریحون» گفت: پیش از آنکه ساخت مجموعه را شروع کنیم در جلساتی با مدیران شبکه پیشنهاد قرار گرفتن این شوخیها از سوی آقای نعمتی نویسنده متن مطرح شد.
وی اضافه کرد: نویسنده ما اصرار داشت این شوخیها در متن وجود داشته باشد تا به نوعی تلویزیون نیز نسبت به اتفاقاتی که در یکسال گذشته در جامعه رخ داده، واکنش نشان دهد. اما بعد از پخش اولین قسمتی که این شوخیها در آن وجود داشت با واکنش گسترده ای روبرو شدیم.
کارگردان فیلم سینمایی «پوپک و مش ماشالله» تصریح کرد: بعد از پخش آن قسمت، این شوخیها به صورت بلوتوث روی گوشیهای موبایل رد و بدل شد و شبکههای تلویزیونی خارجی روی آن مانور دادند. در این زمان بود که مدیران شبکه ترجیح دادند از این شوخیها عقبنشینی کنند و در نتیجه تعداد زیادی از شوخیهای اینچنینی از مجموعه حذف شد.
موتمن همچنین به تغییر فرم «نون و ریحون» بعد از این حذفیات اشاره کرد و گفت: به هرحال کار از نظر فرم لطمه خورد اما از ابتدا نیز بسیار تعجب کرده بودم که با وجود این شوخیها در مجموعه موافقت شده بود.
وی توضیح داد: در ادامه هم بعضی دیالوگها تعدیل شد. به هرحال توجهها به این سریال جلب شده بود و باید به گونهای عمل می‌کردیم که این هیچ مشکلی برای ادامه کار به وجود نیاید.


ادامه مطلب

طبقه بندی: تلوزیون، 
برچسب ها: عکس بازیگر نقش فرشته در سریال نون و ریحون، بازیگر نقش فرشته در سریال نون و ریحون، بازیگران مرد سریال نون و ریحون، بازیگران زن سریال نون و ریحون، عکس سریال نون و ریحون، تصاویری از سریال نون و ریحون، عکسهای سریال نون و ریحون، عکس هنرپیشه مرد سریال نون و ریحون، عکس هنرپیشه زن سریال نون و ریحون، عکس هنرپیشه های نون و ریحون، عکس هنرپیشه های سریال نون و ریحون، عکس بازیگران مرد نون و ریحون، سریال نون و ریحون، نون و ریحون، گلاره عباسی، پشت صحنه فیلم نون و ریحون، پشت صحنه سریال نون و ریحون، پرستو صالحی، معرفی سریال نون و ریحون، فرزاد مؤتمن، عکسهای بازیگران زن سریال نون و ریحون، عکس گلاره عباسی، عکس های سریال نون و ریحون، عکس های جدید بازیگران نون و ریحون، عکس سریال نون ریحون، عکس ریلا نون ریحون، عکس جدید سریال نون و ریحون، عکس بازیگران سریال نون و ریحون، عکس بازیگران سریال ریحون، علی قربانزاده، عباس نعمتی، طلا معتضدی، شقایق دهقان، شبنم قلی خانی، سریال نون ریحون، رمضان، رضا داوودنژاد، دانلود آهنگ سریال نون و ریحون، داستان سریال نون و ریحون، توضیحات سریال نون ریحون، تصاویر سریال نون و ریحون، بیتا سحرخیر، بهنوش بختیاری، برزو ارجمند، بازیگران نون و ریحون، بازیگران سریال نون و ریحون، serial non va rihoon، serial non va reyhoon،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ