http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - حسن جوهرچی به شبکه اول سیما می‌رود

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
حسن جوهرچی به شبکه اول سیما می‌رود

چمدانی که در آن مقدار زیادی قرص‌های روانگردان جاسازی شده، در جریان ورود به کشور، تصادفا با چمدان ناصر محمودی، پسر دکتر محمودی تعویض و به خانه برده می‌شود. تلاش برای باز پس‌گیری چمدان منجر به ...
به گزارش خبر آن لاین،  سریال «تا رهایی...» با موضوع قرص‌های روانگردان، با کارگردانی حسین تبریزی از شبکه اول سیما پخش می‌شود. 
در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی که از نیمه مهر در شبکه اول سیما پخش می‌شود، آمده است:  چمدانی که در آن مقدار زیادی قرص‌های روانگردان جاسازی شده، در جریان ورود به کشور، تصادفا با چمدان ناصر محمودی، پسر دکتر محمودی تعویض و به خانه برده می‌شود. تلاش برای باز پس‌گیری چمدان منجر به وارد شدن ضربه‌ای به سر ناصر محمودی می‌شود که او را به فراموشی موقت می‌برد و ...
بر اساس اعلام شبکه اول سیما، «مهدی سلوکی، حسن جوهرچی، مریم بوبانی، جعفر دهقان و حمید پگاه» ایفای نقش‌های مجموعه «تا رهایی...» را برعهده دارند.
این مجموعه تلویزیونی که تولید آن از دهم مرداد ماه سال گذشته آغاز شده است، با پایان مراحل تولید در مرداد ماه سال جاری، در 30 قسمت 35 دقیقه‌ای از 18 مهر به روی آنتن شبکه اول می‌رود.


ادامه مطلب

طبقه بندی: تلوزیون، 
برچسب ها: حسن جوهرچی، سریال «تا رهایی...»، تا رهایی...،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ