http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - جزئیات 4 سریال جدیدی که از هفته آینده از تلویزیون پخش می‌شود

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
آسمان همیشه ابری نیست

با رسیدن به انتهای ماه مبارك رمضان و بخش‌های پایانی سریال‌های مناسبتی چهار شبكه تلویزیون، پخش تعدادی از مجموعه‌های جدید جایگزین قطعی شده و...
«آسمان همیشه ابری نیست» از شبكه یك، «ساختمان 85» از شبكه دو، «بخت برگشته» از شبكه سه و «خانه بی‌پرنده» از شبكه تهران پخش خواهد شد.
با رسیدن به انتهای ماه مبارك رمضان و بخش‌های پایانی سریال‌های مناسبتی چهار شبكه تلویزیون، پخش تعدادی از مجموعه‌های جدید جایگزین قطعی شده و گمانه‌زنی‌ها درباره روی آنتن رفتن چند مجموعه دیگر برای فصل پاییز ادامه دارد.
بر همین اساس، قرار است دومین سریال سعید عالم‌زاده (پس از مجموعه ناكام «كلانتری 88») با عنوان «آسمان همیشه ابری نیست» از ابتدای مهر به پخش برسد. پیش‌بینی می‌شود این سریال در باكس دوشنبه شب‌ها و یا روزهای زوج ساعت 22 روی آنتن شبكه یك رود.
سریال جدید مهدی فخیم‌زاده نیز پس از دوبار تغییر نام از «بازپرس» به «قتل در ساختمان 85» در نهایت با نام «ساختمان 85» از اول پاییز و احتمالاً در كنداكتور پنج‌شنبه شب‌ها ساعت 21:20 از شبكه دو پخش خواهد شد.
 
شبكه سه نیز كه پس از مدت‌ها ركود ساخت سریال طنز هرشبی و درغیاب چهره‌هایی چون رضا عطاران و مهران مدیری، جای چنین مجموعه‌ای را به خوبی حس كرده، كمدی روتین پاییزی خود را به سعید آقاخانی سپرده تا «بخت برگشته»، هفته جاری كلید بخورد و ضبط آن همزمان با پخش در پاییز (احتمالاً هر شب ساعت 19:45 یا 20) ادامه پیدا كند.

شبكه تهران با پایان به كجا چنین شتابان از خرداد امسال، در نظر داشت تا «خانه بی‌پرنده»
ساخته كاظم معصومی را در ایام ماه رمضان به عنوان سریالی مناسبتی روی آنتن ببرد، اما تلخی سه سریال شبكه‌های دیگر، موجب شد تا مسؤولان این شبكه، ملودرام «خانه بی‌پرنده» را برای فرصت دیگری كنار بگذارند و «نون و ریحون» را جایگزین آن كنند.
نكته جالب درباره این چهار سریال در نوبت پخش، تنوع ژانرها و بازیگرانشان است كه قطعاً می‌تواند حس و حالی تازه به یكنواختی سریال های اخیر و تلخی پررنگ آنها ببخشد.

آسمان همیشه ابری نیست؛ درام ‌جوان‌پسند

سریال «آسمان همیشه ابری نیست» به كارگردانی سعید عالم‌زاده و تهیه‌كنندگی امیرپوررحمانی اواسط بهمن پارسال كلید خورد و تصویربرداری آن آخر خرداد امسال تمام شد. این سریال كه روزهای اخیر مراحل تدوین و صداگذاری خود را سپری می‌كند، قرار است در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای به پخش برسد و بازیگرانی چون (به ترتیب حروف الفبا) سپند امیرسلیمانی، لیلا بلوكات، نیما پوررحمانی، حدیثه تهرانی، كاوه خداشناس، شیوا خنیاگر، جعفر دهقان، مهران رجبی، امیرحسین رستمی، حسن عباسی، شمسی فضل‌اللهی، آتنه فقیه نصیری، شبنم معززی، ناصر ممدوح، فلور نظری و ... در آن بازی داشته‌اند.
فیلمنامه را احمد خداكریم نوشته، تهیه‌كننده آن را بازنویسی كرده و احسان خواجه امیری ترانه تیتراژ را خوانده است.
آسمان همیشه ابری نیست یك درام خانوادگی و جوان‌پسند است و به روابط اعضای پنج خانواده از اقشار مختلف و فرزندان آنان می‌پردازد.

ساختمان 85؛ قتل به سبك فخیم‌زاده!
جدیدترین سریال مهدی فخیم‌زاده در مقام نویسنده و كارگردان حدود یك سال و نیم مقابل دوربین بود و در لوكیشن‌های متعددی تصویربرداری شد.
از جمله این لوكیشن‌ها یك دكور عظیم در پارك چیتگر بود كه در سریال به عنوان ساختمان مسكونی و محل وقوع قتل معرفی می‌شود. این سریال آخرین روزهای تدوین خود را از سر می‌گذارند و پخش آنونس‌های آن نیز از شبكه دو آغاز شده است.
تهیه‌كننده این سریال رضا انصاریان است و بازیگران آن به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: محسن افشانی، بهرام ابراهیمی، لیلا برخورداری، محمود پاك‌نیت، اردشیر تفتی، عمار تفتی، امیررضا دلاوری، نفیسه روشن، انوشیروان فاطمی، لیدا عباسی، آشا محرابی، مهدی میامی، رویا نونهالی و ساعد هدایتی.
ساختمان 85 مضمونی پلیسی- جنایی دارد و به همین دلیل سازندگان آن تمایل داشتند به جای شبكه دو كه شبكه كودك نام گرفته، ‌از شبكه‌ای دیگر به پخش برسد، اما این طور نشد. گرچه در این سریال همچنان می‌توان از طنز خاص فخیم‌زاده نیز تا حدودی سراغ گرفت.
این مجموعه قصه وقوع قتلی ناگوار در یك مجتمع مسكونی است كه در ادامه با ورود بازپرس (با بازی پاك‌نیت) به ماجرا، حقایق جالب و عجیبی درباره این پرونده و همچنین ساكنان ساختمان مشخص می‌شود.
این سریال در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای آخرین مراحل تولید خود را سپری می‌كند و به صورت هفتگی پخش خواهد شد.
 
بخت برگشته؛ تجمع بامزه‌های تلویزیون
سعید آقاخانی كه نوروز امسال «زن بابا» را برای شبكه سه ساخت، ‌طی همین روزها طنز «بخت برگشته» را هم برای پاییز این شبكه مقابل دوربین می‌برد. جمعی از محبوب‌ترین چهره‌های طنز سینما و تلویزیون،‌ یعنی حمید لولایی، سیروس گرجستانی، علی صادقی، مهران رجبی، مرجانه گلچین و ... در این سریال بازی خواهند داشت.
 
جالب آنكه این نخسین رویارویی لولایی و گرجستانی در یك سریال طنز است و آن دو پیش از این به دلایلی حاضر نشده بودند مقابل یكدیگر بازی كنند. حدیثه تهرانی، امیر غفارمنش و صبا كمالی دیگر بازیگران اصلی این سریال هستند و تهیه‌كنندگی را هم دو با تجربه و كاركشته این عرصه، مهران مهام و ایرج محمدی به عهده دارند.
بخت برگشته طبق پیش‌بینی‌ها همچون «مسافران» (رامبد جوان) در سال گذشته، در قالب روتین پخش خواهد شد و روند انتخاب بازیگران آن همچنان ادامه دارد.
 
خانه بی‌پرنده؛ ملودرام خانوادگی
نخستین سریال كاظم معصومی كه احتمالاً بزودی آنونس‌های آن نیز از شبكه تهران پخش خواهد شد، ملودرامی خانوادگی با قصه‌ای پرتعلیق است كه نیم‌نگاهی نیز به حوادث جنگ تحمیلی دارد.
سریال، قصه گم شدن دختر خردسالی است كه زندگی پدر و مادرش (با بازی سعید نیكپور و آهو خردمند) را دستخوش بحران می‌‌كند. آن دو طی سال‌ها به دنبال دختر گمشده خود می‌گردند، ولی نشانی از او پیدا نمی‌كنند، تا اینكه در دوران كهنسالی دختری وارد خانه آنان می‌شود و خود را همان دختر گمشده معرفی می‌كند. اتفاقی كه تبعات زیادی را در پی دارد.
تهیه‌كننده مجموعه امیرحسین شریفی است و دیگر بازیگران اصلی آن به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: شهروز ابراهیمی، كاظم افرندنیا، محمد حاتمی، صدرالدین حجازی، اسماعیل خلج، جعفر دهقان، سامیه لك، فریدون محرابی، سارا نازپرور و روناك یونسی. فیلمنامه را نیز شعله شریعتی نوشته است.
این مجموعه طبق پیش‌بینی‌‌ها در باكس یك شب در میان یا هر شب ساعت 22:10 یا 23 از شبكه تهران پخش خواهد شد.
 


ادامه مطلب

طبقه بندی: تلوزیون، 
برچسب ها: ساختمان 85، همچون سرو، شبكه 2 سیما، شبكه 2، مهدی فخیم‌زاده، ژانر پلیسی، محمود پاك‌نیت، رویا نونهالی، محسن افشانی، ترانه مادری، فخیم‌زاده، سریال همچون سرو، مهران رسام، بیژن بیرنگ، اردوگاه جنگی، پژمان بازغی، لاله اسكندری، غلامرضا یزدانی، سیاوش خیرابی، كریم خودسیانی، صادق هاتفی، پلیس هالبی، سریال «پلیس هالبی»، سریال زیتون، جنگ جهانی اول، سریال «حلالم كن»، حلالم كن، سریال «بروس لی»، بروس لی، ماه مبارك رمضان، آسمان همیشه ابری نیست، شبكه یك، بخت برگشته، شبكه دو، شبكه سه، شبكه تهران، خانه بی‌پرنده، كلانتری 88، سعید عالم‌زاده، سریال جدید مهدی فخیم‌زاده، رضا عطاران، مهران مدیری، سعید آقاخانی، كمدی روتین، به كجا چنین شتابان، كاظم معصومی، ماه رمضان، سپند امیرسلیمانی، لیلا بلوكات، نیما پوررحمانی، حدیثه تهرانی، كاوه خداشناس، شیوا خنیاگر، جعفر دهقان، مهران رجبی، امیرحسین رستمی، حسن عباسی، شمسی فضل‌اللهی، آتنه فقیه نصیری، شبنم معززی، ناصر ممدوح، فلور نظری، قتل به سبك فخیم‌زاده، بهرام ابراهیمی، لیلا برخورداری، اردشیر تفتی، عمار تفتی، امیررضا دلاوری، نفیسه روشن، انوشیروان فاطمی، لیدا عباسی، آشا محرابی، مهدی میامی، شبكه كودك، زن بابا، حمید لولایی، سیروس گرجستانی، علی صادقی، مرجانه گلچین، امیر غفارمنش، صبا كمالی، مهران مهام، ایرج محمدی، مسافران، رامبد جوان، سعید نیكپور، آهو خردمند، شهروز ابراهیمی، كاظم افرندنیا، محمد حاتمی، صدرالدین حجازی، اسماعیل خلج، سامیه لك، فریدون محرابی، سارا نازپرور، روناك یونسی،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 19 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ