http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - سریال‌های جدید آنتن شبكه 2 را پر می‌كنند

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
سریال‌های جدید آنتن شبكه 2 را پر می‌كنند

رویا نونهالی هم یكی از ساكنان خلافكار ساختمان است كه نقش زنی به نام بانو را بازی می‌كند. او پسری دارد كه اجرای نقش او به محسن افشانی سپرده شده است كه...
سریال ‌های ایرانی «ساختمان 85» و «همچون سرو» بزودی از شبكه 2 سیما پخش می‌شوند. سریال ساختمان 85 را مهدی فخیم‌زاده در ژانر پلیسی كارگردانی كرده است.
 
در این سریال كه پنجشنبه شب‌ها روی آنتن خواهد رفت، داستان پیدا شدن یك جسد در یك ساختمان روایت می‌شود. این جسد پای پلیس را به ساختمان باز می‌كند.
بازپرس ویژه پرس‌و جو از ساكنان ساختمان را آغاز می‌كند و به مرور مشخص می‌شود كه بیشتر ساكنان این ساختمان خلافكار هستند. نقش بازپرس را در سریال ساختمان 85 محمود پاك‌نیت بازی می‌كند.
رویا نونهالی هم یكی از ساكنان خلافكار ساختمان است كه نقش زنی به نام بانو را بازی می‌كند. او پسری دارد كه اجرای نقش او به محسن افشانی سپرده شده است كه با سریال ترانه مادری به شهرت رسید. خود فخیم‌زاده هم در جدیدترین سریال خود نقش خلافكاری به نام قدرت را بازی می‌كند.
سریال همچون سرو را بینندگان شبكه 2 می‌توانند سه‌شنبه شب‌ها به تماشا بنشینند. این سریال را مهران رسام و بیژن بیرنگ تهیه كرده‌اند. همچون سرو در 26 قسمت، داستانی از دوران جنگ را روایت می‌كند. داستان در یك اردوگاه جنگی می‌گذرد. با ورود یك پزشك زن به این اردوگاه ماجراهایی پیش می‌آید.
پژمان بازغی در سریال همچون سرو بازیگر نقش فرمانده است و لاله اسكندری هم نقش پزشك زن را بازی می‌كند. از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به غلامرضا یزدانی، سیاوش خیرابی، كریم خودسیانی و صادق هاتفی اشاره كرد.
پخش سریال «پلیس هالبی» از شنبه آغاز می‌شود. این سریال محصول كشور انگلستان است. در خلاصه قسمت اول این سریال آمده است: «كنین» و «كیت» دچار مشكلاتی در زندگی مشترك هستند. «كنین» بازرس اداره پلیس است و روحیه‌ای پرخاشگرانه دارد.
سریال زیتون سرخ محصول كشور سوریه است كه یكشنبه‌شب‌ها از شبكه 2 پخش خواهد شد. داستان این سریال بعد از جنگ جهانی اول رخ می‌دهد، انگلستان، منطقه فلسطین و قسمت‌هایی از اردن را در اختیار می‌گیرد و در آن مناطق به ساخت شهرك‌های یهودی می‌پردازد. سریال «حلالم كن» هم دوشنبه‌شب‌ها پخش می‌شود و سریال «بروس لی» هم جمعه‌ها روی آنتن شبكه 2 می‌رود.


ادامه مطلب

طبقه بندی: تلوزیون، 
برچسب ها: ساختمان 85، همچون سرو، شبكه 2 سیما، شبكه 2، مهدی فخیم‌زاده، ژانر پلیسی، محمود پاك‌نیت، رویا نونهالی، محسن افشانی، ترانه مادری، فخیم‌زاده، سریال همچون سرو، مهران رسام، بیژن بیرنگ، اردوگاه جنگی، پژمان بازغی، لاله اسكندری، غلامرضا یزدانی، سیاوش خیرابی، كریم خودسیانی، صادق هاتفی، پلیس هالبی، سریال «پلیس هالبی»، سریال زیتون، جنگ جهانی اول، سریال «حلالم كن»، حلالم كن، سریال «بروس لی»، بروس لی،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 19 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ