http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - بهرام رادان در حال بازی فوتبال با کودکان افغانی!! (+عکس)

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
«بهرام رادان» كه از طرف سازمان ملل به عنوان اولین سفیر ایرانی برنامه جهانی غذا (WFP) انتخاب شده است، در نخستین فعالیت خود از مهمان‌شهر شهید ناصری در ساوه بازدید كرد.   

http://www.cinemabox.mihanblog.com/ا
او در بخشی از این بازدید با كودكان افغان فوتبال بازی كرد. به «بهرام رادان» كه از طرف سازمان ملل به عنوان اولین سفیر ایرانی برنامه جهانی غذا (WFP) انتخاب شده است، در نخستین فعالیت خود از مهمان‌شهر «شهید ناصری» در ساوه بازدید كرد تا از وضعیت غذایی و معیشت پناهندگان افغان ساكن در این مهمان‌شهر مطلع شود. 
این بازیگر در دیدار با ساكنان، كودكان و معلمان این مهمان‌شهر، با آنها در مورد وضعیت غذایی و معیشت‌شان گفتگو كرد.
همچنین در این بازدید چند ساعته، وی به بررسی وضعیت نانوایی‌های این مهمان‌شهر پرداخت و هنگام توزیع مواد غذایی بین پناهندگان حضور یافت.
رادان همچنین در بخشی از برنامه‌‌اش در بین كودكان،‌ در بازی فوتبال آنها شركت كرد و در كنار آنها به بازی پرداخت.
بیش از یك میلیون پناهنده افغان در ایران حضور دارند كه 35 هزار نفر آنها در مهمان‌شهرها ساكن هستند و از خدمات بهداشتی، غذایی و آموزشی بهره می‌برند.
دفتر برنامه جهانی غذا امیدوار است بعد از آشنایی رادان با مشكلات غذایی كه در ایران وجود دارد و ایده‌گرفتن در طول بازدید‌هایش، بتواند با توجه به ذهنیت و برنامه‌هایی كه در نظر دارد و البته توان و انرژی خود كمك‌های بیشتری را از منابع مختلف برای رفع این كمبودها جذب كند و در سفرهایی كه به نقاط مختلف جهان دارد اطلاع‌رسانی مناسب انجام دهد.
این بازیگر دارنده سیمرغ بلورین بازیگری به مدت یك سال به عنوان سفیر برنامه جهانی غذا ماموریت یافته و در صورت توافق، این مأموریت به مدت دو سال تمدید می‌شود.
براساس این گزارش، به نظر می‌رسد بازدید از محل اقامت پناهندگان افغان گامی در مسیر فعالیت محسوس و موثر نخستین سفیر ایرانی برنامه جهانی غذا برای ارتقای وضعیت غذایی اقشار آسیب‌پذیر است و می‌تواند با برنامه‌های مشابه ادامه پیدا كند


http://www.cinemabox.mihanblog.com

http://www.cinemabox.mihanblog.com/


ادامه مطلب

برچسب ها: رادان، بهرام رادان، عکسهای بهرام رادان، عکس بهرام رادان، فیلمهای بهرام رادان، فیلم جدید بهرام رادان، افغان، افغانستان، سازمان ملل، اولین سفیر ایرانی برنامه جهانی غذا (WFP)، اولین سفیر ایرانی برنامه جهانی غذا، سفیر ایرانی برنامه جهانی غذا، WFP، برنامه جهانی غذا، عکسهای جدید بهرام رادان، مهمان‌شهر، شهید ناصری، ساوه، پناهندگان افغان، سیمرغ بلورین، محل اقامت پناهندگان افغان، فوتبال بازی کردن بهرام رادان،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 16 تیر 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ