http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - پیرمرد سالخورده سینما رکورد شکست؛ دستمزد 3میلیون تومانی برای یک روز بازی!!

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
پیرمرد سالخورده سینما رکورد شکست؛ دستمزد 3میلیون تومانی برای یک روز بازی!!

یکی از سوپراستارهای سینمای ایران برای بازی در یک فیلم سینمایی رقمی‌معادل 200 میلیون تومان مطالبه کرده است و از این جالب تر اینکه این ارقام نجومی...
مدتی است بحث دریافت دستمزدهای نجومی‌توسط تعدادی از بازیگران به یكی از موضوعات داغ سینمای ایران مبدل شده است.
بر این اساس، هر از گاهی در باب دریافت دستمزدهای نجومی‌انتقاداتی از جانب مسؤولان و مقامات كشور ابراز شده، ولی در نهایت این گونه دستمزدها توسط آن اقلیت بازیگر دریافت می‌شود.
در این میان دستمزد برخی از بازیگران هم كه حضورشان در فیلم‌ها بیشتر برای خنداندن مقطعی تماشاگران در خیل فیلم‌های كمدی است، در نوع خود جالب و تامل‌برانگیز است!
یکی از سوپراستارهای سینمای ایران برای بازی در یک فیلم سینمایی رقمی‌معادل 200 میلیون تومان مطالبه کرده است و از این جالب تر اینکه این ارقام نجومی‌برای یک ماه یا نهایتا 2 ماه بازی در یک فیلم سینمایی است.
 
اما این ارقام زمانی مشکل ساز می‌شود که دریافت این مبلغ توسط یک بازیگر، روی دستمزد سایر هنرپیشه ها نیز تاثیر گذاشته و در نهایت یک فیلم سینمایی که عمدتا هیچ محتوایی نیز ندارد با رقمهای میلیاردی تولید می‌شود تا دست اندرکاران آن برای بازگشت سرمایه، دست به هرکاری بزنند و سرنوشت سینمای ایران اینگونه که هست رقم بخورد!
به گزارش جهان،در همین رابطه  بانی فیلم نوشت که یكی از این بازیگران سالخورده برای حضورش در فیلم‌ها، قرارداد روزانه می‌بندد! یعنی در ازای هر روز بازی در فیلم‌ها دستمزد سه میلیونی طلب می‌كند!
این بازیگر كه پسرش كارهای مربوط به عقد قراردادها را برعهده دارد، با تهیه‌كنندگان فیلم‌ها وارد مذاكرده می‌شود و پس از انعقاد قرارداد و دریافت دستمزد سه میلیونی روزانه خودش را برای ورود به صحنه آماده می‌كند!
 


ادامه مطلب

طبقه بندی: سینمای ایران،  خبر، 
برچسب ها: شهاب حسینی، موثرترین بازیگر، گیشه فیلم، بانی‌فیلم، سیمرغ بلورین، بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر، جشنواره فیلم فجر، بهترین بازیگر جشنواره فیلم فجر، سوپر استار، یك حبه قند، رضا میركریمی، محمدرضا گلزار، امین حیایی، بهرام رادان، محمدرضا فروتن، پولسازترین بازیگر سینمای ایران، پولسازترین بازیگر سینما، دستمزد بازیگران، صبح به‌خیر ایران، رضا استادی، دستمزد‌های بالای بازیگران سینما و تلویزیون، آیت‌الله مكارم شیرازی، احمد پورمخبر، رضاعطاران، رضا عطاران، دستمزدهای نجومی‌، پیرمرد سالخورده سینما، سوپراستارهای سینمای ایران، سوپراستار سینمای ایران، فیلم سینمایی، بانی فیلم،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 17 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ