http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - لیلا بلوکات: درام داستان با ملیحه سهرابی کلید می‌خورد

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
لیلا بلوکات: درام داستان با ملیحه سهرابی کلید می‌خورد

  آقای نعمت الله که استفاده از عینک را برای بالاتر بردن سن من پیشنهاد دادند و شرایط گریم بسیاری از تردیدهای من را برای بازی در این مجموعه از بین برد...
به گزارش سینمای ایران، لیلا بلوکات، بازیگر مجموعه "جراحت" از ویژگی های نقش خود در این مجموعه می گوید.
بلوکات در گفت و گو با خبرگزاری سینمای ایران پیرامون حضورش در مجموعه "جراحت" بیان داشت: تمامی اتفاقات دست به دست هم داد تا نقش ملیحه سهرابی را در سریال "جراحت" ایفا کنم البته در مورد این مسأله تردیدهای زیادی داشتم که بخش مهمی از آن به فاصله سنی من با شخصیت برمی گشت. ملیحه از نظر سنی نسبت به من بزرگتر بود و همین نکته باعث می شد احساس کنم نمی توانم تسلط خوبی روی نقش داشته باشم به هر حال ایفای نقش خانم دکتری با تجربه و زندگی آموخته، ساده نبود.
وی افزود: کمکهای آقای نعمت الله که استفاده از عینک را برای بالاتر بردن سن من پیشنهاد دادند و شرایط گریم بسیاری از تردیدهای من را برای بازی در این مجموعه از بین برد.
لیلا بلوکات در ادامه در رابطه با ارزیابی خود از نقش ملیحه سهرابی گفت: این نقش بر خلاف نظر خیلی از دوستان و مخاطبان سریال نقشی به شدت مثبت است. البته باید در نظر گرفت که درام داستان با حضور این شخصیت کلید می خورد، ضمن اینکه ملیحه با هر بار ورود خود روند قصه را عوض می کند. شاید این موارد و این مسأله که آغاز اتفاقات ناخوشایند سریال با حضور او شکل می گیرد باعث شده نقش ملیحه سهرابی تأثیر منفی در ذهن مخاطب داشته باشد.
بازیگر نقش ملیحه در مجموعه "جراحت" همچنین درباره روندی که این شخصیت در ادامه طی خواهد کرد خاطر نشان کرد: در امتداد سریال بیشتر به زندگی و شخصیت ملیحه سهرابی پی خواهیم برد و مطمئنا ذهنیت بینندگان نسبت به او تغییر خواهد کرد.
در واقع ملیحه، زنی است که سرپرست خانواده است و در بین مشکلات مختلفی که دارد مردی متأهل از او خواستگاری می نماید البته وی نیز به دلیل دوستی با شخصیت انسی به این پیشنهاد جواب منفی می دهد و همین مسأله می تواند گواهی بر مثبت بودن شخصیتش باشد.
بلوکات در جواب به این سوال که کوتاه بودن نقش ملیحه سهرابی در سریال "جراحت" چه تأثیری در پذیرش نقش داشت توضیح داد: یکی دیگر از عوامل تردید من درباره پذیرش نقش همین مسأله بود زیرا این سریال اولین سریالی است که بعد از مجموعه "یوسف پیامبر (ع)" با بازی من پخش می شود و از این لحاظ اهمیت خاصی برایم داشت. ضمنا علاقه زیادی داشتم با آقای نعمت الله و آقای عسگرپور همکاری داشته باشم و در کنار گروه حرفه ای بازیگران این سریال فعالیت کنم. خوشبختانه همه این موارد که به آن اشاره کردم در کنار کمک دوستانی که به تأثیر گذاری نقش ملیحه در این مجموعه اشاره می کردند باعث شده تردیدهایم درباره کوتاه بودن نقش نیز از بین برود.
لیلا بلوکات در پایان با ذکر این نکته که دیالوگهای سعید نعمت الله، نویسنده مجموعه، فوق العاده عمیق و متفکرانه نگاشته می شوند تصریح کرد: بر خلاف نظر دوستانی که نوشته های آقای نعمت الله را تلخ می دانند به نظر من ایشان از قلم فوق العاده ای برخوردارند و این را بارها ثابت کرده اند. آقای نعمت الله از نوشتن دیالوگهای سطحی خودداری می کنند و داستانهایشان آنقدر در دل یکدیگر تنیده می شوند که بیننده را مجذوب خود می سازند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: تلوزیون، 
برچسب ها: لیلا بلوکات، بازیگر مجموعه "جراحت"، ملیحه سهرابی، خبرگزاری سینمای ایران، گفت و گو با لیلا بلوکات، مصاحبه با لیلا بلوکات، مجموعه "جراحت"، نعمت الله، گفتگو با «امین تارخ» بازیگر مجموعه تلویزیونی «جراحت»، گفتگو با «امین تارخ»، بازیگر مجموعه تلویزیونی «جراحت»، امین تارخ، استاد بازیگری سینمای ایران، بازیگری سینمای ایران، سینمای ایران، ماه مبارک رمضان، محمدمهدی عسگرپور، سعید نعمت ا...، امین تارخ در پشت صحنه سریال جراحت، بازیگران سریال جراحت، تصاویر سریال جراحت، ثریا قاسمی، جراحت، رامین راستاد، سریال جراحت، علی عمرانی، عکس امین تارخ، عکس بازیگران سریال جراحت، عکس سریال جراحت، عکس سریال شبکه 3، عکس لیلا بلوکات، عکس های امین تارخ در پشت صحنه سریال جراحت، عکس های سریال جراحت، عکس های سریال های ماه رمضان، عکس های لیلا بلوکات در پشت صحنه سریال جراحت، عکس های پشت صحنه سریال جراحت، كریم اكبری مباركه، لیلا بلوكات، لیلا بلوکات در پشت صحنه سریال جراحت، محمد عمرانی، مهوش صبركن، میلیشیا مهدی‌نژاد، هستی مهدوی‌فر، یاسر جعفری، پشت صحنه سریال جراحت، گیتی قاسمی، مرگ یزدگرد، سریال «اغما»، مسعود کیمیایی، مرحوم علی حاتمی، داریوش مهرجویی، علی حاتمی ‌، گفتگو با سعید نعمت‌الله، نویسنده فیلمنامه جراحت، امیرحافظ، مامان لطیفه، امیر حافظ داماد سریال جراحت امیر حافظ سریال جراحت، امیر حافظ و اکرم، امیر حافظ و اکرم سریال جراحت، اکرم سریال جراحت، اکرم عروس سریال جراحت، بازیگر نقش امیر حافظ، بازیگر نقش اکرم، بازیگران سریال خسته دلان، داماد سریال جراحت، سریال حراحت، عروس سریال جراحت، عکس امیر حافظ، عکس امیر حافظ جراحت، عکس اکرم، عکس بازیگر نقش امیر حافظ جراحت، عکس بازیگر نقش اکرم جراحت، عکس های امیر حافظ، عکس های امیر حافظ و اکرم سریال جراحت، عکس های اکرم، عکس های جدید هستی مهدوی فر، عکس های هستی مهدوی فر، عکس های هستی مهدوی فر در سریال جراحت، عکس های یاسر جعفری، عکس های یاسر جعفری بازیگر نقش امیر حافظ، عکس های یاسر جعفری در سریال جراحت، هستی مهدوی فر، عکس هستی مهدوی فر، عکسهای هستی مهدوی فر، تصویر هستی مهدوی فر، تصاویر هستی مهدوی فر، بیوگرافی هستی مهدوی فر، زندگینامه هستی مهدوی فر، زندگی نامه هستی مهدوی فر، سن هستی مهدوی فر، تاریخ تولد هستی مهدوی فر، اطلاعات درباره هستی مهدوی فر، عکس یاسر جعفری، Yaser jafari، Hasti Mahdavifar، Hasti mahdavi far،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 17 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ