http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - نخستین عكس‌ها از پروژه سینمایی «آرتور» منتشر شد

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
نخستین عكس‌ها از پروژه سینمایی «آرتور» منتشر شد

این فیلم بخش‌هایی از زندگی جوانی به نام آرتور را روایت می‌كند، او تنها در صورتی ارثیه بزرگ خانواده‌اش را به دست می‌آورد که با دختری که انتخاب خانواده‌اش است، ازدواج کند. داستان از زمانی آغاز می‌شود که ...

به گزارش ایسنا،‌نخستین عكس ها از پروژه سینمایی «آرتور» منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،می‌شود و فیلمبرداری آن در شهر نیویورك آغاز شده است.
«جیسون وینر» کارگردانی سری جدید فیلم «آرتور» را پذیرفته است. «راسل براند» در حالی نقش اصلی این فیلم را برعهده دارد كه در نسخه اصلی این فیلم که سال 1981 میلادی ساخته شد، «دادلی مور» ایفاگر نقش «آرتور» بود.
به گزارش كامینگ سون، این فیلم بخش‌هایی از زندگی جوانی به نام آرتور را روایت می‌كند، او تنها در صورتی ارثیه بزرگ خانواده‌اش را به دست می‌آورد که با دختری که انتخاب خانواده‌اش است، ازدواج کند.
داستان از زمانی آغاز می‌شود که وی به دختری از طبقه کارگر علاقه‌مند می‌شود و مجبور است میان عشق و ارثیه خانوادگی یکی را انتخاب کند.
براساس این گزارش؛ «پیتر بینهام» فیلمنامه این اثر را که ژانری درام و رمانتیک دارد، نوشته است.
«وینر» که تاکنون 10 قسمت از اپیزود اول مجموعه «خانواده جدید» را کارگردانی کرده است، اخیرا جایزه بهترین کارگردان انجمن کارگردانان آمریکا را در بخش ساخت سریالهای تلویزیونی دریافت کرده است.
«دیم هلن میرن» بازیگر انگلیسی است، او یک بار برنده جایزه اسکار سه جایزه گلدن گلوب و چهار جایزه امی در طول حرفه بازیگری خود شده است.
وی همچنین دو بار بهترین بازیگر جشنواره كن و یك‌بار بهترین بازیگر جشنواره ونیز، تورنتو،سانتا باربارا و ونكوور شده است.
 
 


ادامه مطلب

طبقه بندی: سینمای جهان، 
برچسب ها: نخستین عكس‌ها از پروژه سینمایی «آرتور» منتشر شد، پروژه سینمایی «آرتور»، سری جدید فیلم «آرتور»، «دادلی مور»، انجمن کارگردانان آمریکا، سریالهای تلویزیونی، جایزه اسکار، گلدن گلوب، جایزه امی، دیم هلن میرن، بازیگر انگلیسی، جشنواره كن، جشنواره ونیز، تورنتو، سانتا باربارا، ونكوور، عکسهای فیلم آرتور، عکسهای بازیگران فیلم آرتور، بازیگران فیلم آرتور،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 11 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ