http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - حامد بهداد: بهترین هستم و پول خوبی هم می‌گیرم

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
حامد بهداد بازیگر سینما در بخشی از برنامه‌ «هفت» که دیروز - 25 تیر ماه - پخش شد در مصاحبه‌ای‌ ضبط شده‌ درباره‌ حضورش در فیلم «هفت دقیقه تا پاییز»، گفت: «ابتدا طرحی از این فیلم نخواندیم و دسته‌جمعی درباره‌ یک طرح صحبت کردیم و برخی نکات را شنیدیم اما همان طرحی که به ما گفته شد، روحی در آن وجود داشت که باعث شد به آن اعتماد کنیم. اگرچه بعدها این طرح دستخوش تغییراتی شد که من حتی فکرش را هم نمی‌کردم، البته در نهایت از محصول این کار راضی هستم و فکر می‌کنم این فیلم برگ جدیدی در کارنامه‌ی بازیگری‌ام محسوب می‌شود.»...
وی درعین حال درباره‌ حضورش در این فیلم گفت: «اکثر دوستان، سینمادانان و سینمادانان من درباره‌ این نقش به تعریف پرداختند.» حامد بهداد در پاسخ به این‌ سوال مصاحبه‌شونده که درباره‌ اختلافات او و هدیه تهرانی پرسیده بود اظهار کرد: «با هدیه تهرانی اختلاف نداشته و نداریم. ما هنرمندیم و گاه بر سر کار با هم بحث‌هایی می‌کنیم تا کار خروجی بهتری داشته باشد.»

این بازیگر سپس از کیارستمی، کیمیایی،‌ بیضایی، تقوایی و... به‌عنوان اساتید سینمای ایران نام برد و گفت: «ما سینما را از این افراد یاد گرفته‌ایم، ‌من به هیچ‌عنوان طرفدار سینمای «نصف مال من، نصف مال تو» نیستم و از این سینما متنفرم.»

وی در عین حال فیلم «هفت دقیقه تا پاییز» را فیلمی بازیگرمحور بر شمرد و در پاسخ به سئوال مصاحبه‌شونده درباره‌ دستمزدهای بالایی که می‌گیرد اظهار کرد: «من پول خوب می‌گیرم چون از بهترین بازیگران هستم. دستمزد ما به مراتب از بسیاری از ورزشکاران کمتر است، حال چه کسی می‌تواند بر روی کار هنری قیمت بگذارد.»

او در ادامه افزود: «مگر می‌شود بر روی بازی من در فیلم «روز سوم» یا نقش‌آفرینی خسرو شکیبایی در فیلم «هامون» قیمت گذاشت. علاوه بر این مگر من جلوی دوربین رقصیده و یا مسخره‌بازی درآورده‌ام. من جوانم و هرگاه که می‌گویم در کارم خوب عمل می‌کنم با شماتت مواجه می‌شوم، اما واقعیت این است که من، شهاب حسینی، حمید فرخ‌نژاد، باران کوثری همه از بازیگران خوب هستیم، اما آنها هیچ‌گاه این مساله را نمی‌گویند و من این را عنوان می‌کنم. ممکن است سیاهه من پر از خطا باشد، اما به هر حال در امر بازیگری خوب عمل کرده‌ام.»

وی ادامه داد: «امروز بازیگران کذایی، پول‌های فراوان می‌خواهند، اما من که تماشاگر را از خانه‌اش به سینما می‌کشم و او را در سینما درگیر می‌کنم نباید خوب پول بگیرم. اگر من زیاد پول می‌گیرم پس چشم‌رنگی‌هایی که سینما را احاطه کرده‌اند چه؟!»

بهداد در پایان گفت: «اگردستمزد من زیاد است، بد نیست درباره تهیه‌کننده‌ها و افرادی که از یکسال قبل سینماها را برای مدت یکسال اجاره می‌کنند، هم بحث کنیم، اما من هیچ گاه ارثی به دست نیاورده‌ام که بخواهم بگویم این فیلم یا بازیگر باشد دیگری نه.»

وی در پاسخ به این سئوال مجری که او را تنبل خوانده بود و علت حضورش در نقش‌های کوتاه را پرسیده بود اظهار کرد: «تنبل نیستم، بی‌انگیزه‌ام. اما حضور من در نقش‌های کوچک به آنها جان می‌دهد.»


ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر،  سینمای ایران، 
برچسب ها: حامد بهداد، برنامه‌ «هفت»، کیارستمی، کیمیایی، ‌ بیضایی، تقوایی، روز سوم، خسرو شکیبایی، هامون، شهاب حسینی، حمید فرخ‌نژاد، باران کوثری، هفت دقیقه تا پاییز، بازیگر فیلم هفت دقیقه تا پاییز،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 26 تیر 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ