http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - نخستین عكس‌ها از پروژه سینمایی سه تفنگدار منتشر شد

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
نخستین عكس‌ها از پروژه سینمایی سه تفنگدار منتشر شد

سه تفنگدار رمانی است اثر نویسنده فرانسوی الکساندر دوما. این رمان قهرمانی‌ها و دلاوری‌های سه تن از تفنگداران لویی سیزدهم به نامهای آتوس، پورتوس، آرامیس و همچنین جوانی دلیر و باهوش به نام ...
به گزارش ایسنا، نخستین عكس‌ها از پروژه سینمایی سه تفنگدار منتشر شد. 
این فیلم جدید اندرسون توسط كمپانی سومیت اینترتیمنت تهیه و تولید می‌شود.
بنابر اعلام ورایتی، فیلم اندرسون برای اكران در تابستان سال 2011 میلادی آماده می‌شود.
سه تفنگدار رمانی است اثر نویسنده فرانسوی الکساندر دوما. این رمان قهرمانی‌ها و دلاوری‌های سه تن از تفنگداران لویی سیزدهم به نامهای آتوس، پورتوس، آرامیس و همچنین جوانی دلیر و باهوش به نام دارتن‌یان که جز تفنگداران سلطنتی می‌شود را روایت می‌کند. این چهار تن با هم پیمان دوستی بستند و در همه مهالک و مخاطرات با یکدیگر بودند. الکساندر دوما در این رمان اشخاص، زندگی و تاریخ قسمتی کوچک از تاریخ فرانسه را با مهارتی خاص به خوانندگان نشان می‌دهد.
از دیگر بازیگران این پروژه‌ی سینمایی می‌توان به اورلاندو بلوم ، جیمز گوردون كمدی بریتانیایی، لوگان لرمان، مایتو مك فدین اشاره كرد.
سه تفنگدار در سال 1844 میلادی به صورت دنباله دار در یکی از مجلات فرانسوی منتشر شد. اولین بار این کتاب توسط محمد طاهر میرزا قاجار در زمان سلطنت ناصرالدین شاه قاجار به فارسی ترجمه و به صورت چاپ سنگی منتشر شد. در سالهای بعد ترجمه جدیدی از کتاب توسط ذبیح‌الله منصوری صورت گرفته است. ترجمه اخیر در 10 مجلد منتشر شده است.
اورلندو بلوم بازیگر سرشناس هالیوود در مهرماه گذشته، به پاس تعهدش به حقوق كودكان در سراسر جهان، به‌عنوان سفیر صلح سازمان یونیسف انتخاب شد.
بلوم بازیگر فیلم‌های معروفی چون «دزدان دریایی كارائیب» و «ارباب حلقه‌ها» پس از سال 2007 كه از مدارس مناطق محروم كشور نپال بازدید كرد، از برنامه‌های سازمان یونیسف حمایت كرده است.
 
 
 
 


ادامه مطلب

طبقه بندی: سینمای جهان،  عکس،  خبر، 
برچسب ها: سه تفنگدار، الکساندر دوما، فیلم سه تفنگدار، رمان سه تفنگدار، آتوس، پورتوس، آرامیس، دارتن‌یان، جیمز گوردون، اورلاندو بلوم، ناصرالدین شاه قاجار، هالیوود، سازمان یونیسف، دزدان دریایی كارائیب، ارباب حلقه‌ها، شخصیتهای رمان سه تفنگدار،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ