http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - جسیكا آلبا به پروژه سینمایی «بچه‌های جاسوس 4» می‌پیوندد

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو


او برای مبارزه با «توی میکر» به همراه پدربزرگش عازم این ماموریت می‌شوند. همچنین آنها برای ورود به دنیای واقعیت مجازی و نبرد با موانع گوناگونی که بر سر راهشان است از کمک های 4 جوان ...
به گزارش ایسنا، جسیكا آلبا در حال انجام مذاكرات نهایی برای پیوستن به پروژه سینمایی«بچه های  «رابرت رودریگوئز» كارگردانی بخش چهارم از این درام مهیج را بر عهده خواهد داشت.
بنا بر اعلام هالیوود ریپورتر، داستان بچه های جاسوس 4 در ادامه بخش های قبل است، فیلم درباره جونی و کارمن کورتز؛ ماموران کم سن و سال او.اس.اس است که به ماموریتی مهیج فرستاده می شوند. آنها در این ماموریت باید به درون دنیای بازی های سه بعدی ویدئویی سفر کنند.
در بخش قبلی این فیلم جونی با وجود سن و سال کمش خود را از جاسوسی بازنشسته کرده است . اما هنگامی که رئیس جمهور آمریکا (جورج کلونی) به او می گوید یک عضو سازمان سیا هرگز بازنشسته نمی‌شود ، جونی پی می‌برد که جدایی از این حرفه کار ساده ای نیست .
از طرف دیگر خواهر جونی، کارمن ، نیز به شکل مرموزی در داخل یک دنیای واقعیت مجازی ویدیوئی سه بعدی به دام می‌افتد. سازنده این بازی مرد شروری به اسم «توی میکر» (سیلوستر استالونه) است . این نابغه شرور قصد دارد از طریق دنیای واقعیت مجازی بازی‌هایش، ذهن جوانان را به تسخیر خود درآورد و بدین ترتیب جهان را از آن خود سازد.
در این میان جونی ، هم باید خواهرش را نجات دهد و هم دنیا را از خطر برهاند.
او برای مبارزه با «توی میکر» به همراه پدربزرگش عازم این ماموریت می‌شوند. همچنین آنها برای ورود به دنیای واقعیت مجازی و نبرد با موانع گوناگونی که بر سر راهشان است از کمک های 4 جوان که تخصصشان تست بازیهای ویدویی است نیز برخوردار می شوند .
این پروژه سینمایی در قالب سه بعدی ساخته می‌شود و فیلمبرداری بچه های جاسوس 4 از ماه آینده آغاز می‌شود
جسیكا آلبا پیشتر هم در آثاری چون ماچت، شهر گناه با رابرت رودریگوئز همكاری داشته است.
«آلبا» كه اخیرا در پروژه‌های فیلم «قاتل درون من» ساخته‌ «مایكل ویتتربوتم» و «قمه» ساخته‌ «رابرت رودریگوئز» بازی كرده، در سومین قسمت از فیلم‌های خانوادگی «ملاقات با والدین» ایفای نقش خواهد داشت كه «بن استیلر» و «رابرت دنیرو» نیز در آن بازی خواهند كرد.
از جمله آثار مطرح رابرت رودریگوئز می‌توان به آثاری چون «وحشت سیاره» و فیلم کمدی «سونجا سرخ» اشاره كرد.
 


ادامه مطلب

طبقه بندی: سینمای جهان،  خبر، 
برچسب ها: بچه‌های جاسوس 4، جسیكا آلبا، رابرت رودریگوئز، هالیوود ریپورتر، هالیوود، بچه های جاسوس 4، بچه های جاسوس، قاتل درون من، رابرت دنیرو، بن استیلر، ملاقات با والدین، وحشت سیاره، سونجا سرخ، سیلوستر استالونه، جورج کلونی، جسیکا آلبا، عکس های جسیکا آلبا، Jessica Alba، عكسهای Jessica Alba،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 5 شهریور 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ