http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - حقایق تلخ زندگی با ستاره هالیوود!!

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
حقایق تلخ زندگی با ستاره هالیوود!!


فراست در کتاب زندگینامه‌اش اعتراف می‌کند چگونه مبارزه با افسردگی پس از زایمان و فشار سبک زندگی با یک ستاره او را راهی بیمارستان روانی کرد...
به گزارش خبر آن لاین، سدی فراست همسر سابق جود لاو در کتاب زندگی‌نامه خود از تلخی‌های زندگی با بازیگر بریتانیایی پرده برداشته است.
 فراست در کتاب زندگینامه‌اش اعتراف می‌کند چگونه مبارزه با افسردگی پس از زایمان و فشار سبک زندگی با یک ستاره او را راهی بیمارستان روانی کرد.
این سخنان در زندگینامه فراست با عنوان «روزهای جنون» که به صورت پاورقی در روزنامه «لندن میل» چاپ می‌شود، بیان شده است. لاو بارها تلاش کرده بود این زندگینامه که حقایقی از شش سال زندگی مشترک او با فراست را فاش می‌کند چاپ نشود.
ماه پیش لاو از فراست به دادگاه عالی شکایت برد و خواست بخش‌هایی از کتاب که مربوط به زندگی زناشویی آنها بود حذف شوند. او همچنین به انتشار جزئیاتی درمورد فرزندانشان شکایت کرد. در نهایت این دو به توافق رسیدند.
فراست و لاو بازیگر فیلم‌هایی چون «دشمن پشت دروازه‌ها» و «هوش مصنوعی» سال 1994 با یکدیگر آشنا شدند. آن زمان لاو جوانی 19 ساله و گمنام بود. فراست می‌گوید: «او بازیگری آس و پاس بود، از این کار به آن کار می‌رفت و مجبور بود مدام پول قرض بگیرد.»
اما همزمان با ازدواج این دو، لاو به سرعت مسیر شهرت را پیمود و بازیگران متعددی دور و بر هنرپیشه مشهور را پر کردند. افسردگی پس از زایمان و محدودیت‌های زندگی ستاره‌وار جود لاو عرصه را بر فراست تنگ کرد.
فراست در کتابش می‌نویسد: «هر چه بیشتر به ضیافت‌های هالیوودی می‌رفتیم بیشتر حس می کردم اعتماد به نفسم را از دست می‌دهم. به سرعت به شکست اعتراف کردم و راهی دکتر شدم. پزشک علائم افسردگی را در من دید و برایم دارو تجویز کرد. هرچه بیشتر نگران خودم می‌شدم بیشتر در خودم فرو می‌رفتم و کمتر به یاد جود لاو می‌افتادم.»
فراست به بیمارستان روانی در کالیفرنیا منتقل ‌شد. «بیمارستان روانی به همان بدی بود که تصور می‌کردم: روتختی‌های پلاستیکی و دزدگیرهای پنجره. برای من و خدمه معلوم بود که اینجا بدترین جا برای من است. خوشبختانه خیلی زود دوستی از لندن آمد و مرا به خانه برد. این پایان زندگی من با لاو بود.»
 


ادامه مطلب

طبقه بندی: سینمای جهان، 
برچسب ها: حقایق تلخ زندگی با ستاره هالیوود، سدی فراست، همسر سابق جود لاو، همسر جود لاو، جود لاو، دشمن پشت دروازه‌ها، هوش مصنوعی، ستاره هالیوود، بیوگرافی جود لاو، عکسهای جود لاو، فیلمهای جود لاو،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 مرداد 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ