http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - آخرین اظهارنظر زهرا امیرابراهیمی درباره فیلم جنجالی

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو
زهرا امیرابراهیمی که در خارج از کشور به سر می برد، گفته است: تک تک آدمهای ایران ممکن است در این اتفاقی که برای من افتاد، دست داشته باشند، ولی مردم ما خیلی مهربان هستند، شاید پشیمان شده باشند، شاید فهمیده باشند که چقدر من از این اتفاق ضربه خوردم و امروز دلم برای ایران تنگ شده!...


به گزارش پارسینه، زهرا امیر ابراهیمی، بازیگر جنجالی بعد از خروج از کشور اخیرا در خصوص فیلم غیراخلاقی منتسب به وی گفته است:قصه از آنجایی شروع شد که فیلمی که اسمش را مستهجن گذاشتد به من منتسب شد، بارها بازجویی شدم و بارها گفتم که این سی .دی به من مربوط نمی شود، چنین اتفاقی به زندگی من بسیار ضربه زد.

وی در این مصاحبه که در شبکه های اجتماعی پخش شده است، گفته: مدتها تنها از خانه بیرون نمی رفتم، چون از عکس العمل مردم مطمئن نبودم، به من می گفتند باید فراموش شوی و من می پرسیدم چرا؟ چرا باید فراموش شوم؟

امیرابراهیمی سپس به تحلیل مشکلات جامعه ایران پرداخت و مدعی شده : ما اجازه نداریم بلند درباره عشق مان حرف بزنیم. اینها در کتابهای آموزشی ایران ، درس داده نمی شد!

این بازیگر جنجالی اظهار داشت:خیلی ها فکر می کنند کادر شخصیت های و فیلم های صداوسیما یک فرشته هایی لای زر ورق هستند که سریالشان را بازی می کنند و می روند، در صورتی که اینها هم 90 درصدشان همان نوع زندگی مردم کوچه و بازار را دارند.

به گزارش پارسینه، امیر ابراهیمی همچنین اظهار داشته : تک تک آدمهای ایران ممکن است در این اتفاقی که برای من افتاد، دست داشته باشند، ولی مردم ما خیلی مهربان هستند، شاید پشیمان شده باشند، شاید فهمیده باشند که چقدر من از این اتفاق ضربه خوردم و امروز دلم برای ایران تنگ شده!

گفتنی است زهرا امیرابراهیمی 29 ساله است، وی با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی نرگس(1385) به شهرت رسید. وی همچنین در دو فیلم سینمایی "سفر به هیدالو" (۱۳۸۴) و "انتظار" (۱۳۷۹) بازی کرده است.


ادامه مطلب

طبقه بندی: خبر،  سینمای ایران، 
برچسب ها: فیلم جنجالی، فیلم جنجالی زهرا امیرابراهیمی، فیلم غیراخلاقی منتسب به زهرا امیرابراهیمی، امیرابراهیمی، مجموعه تلویزیونی نرگس، سفر به هیدالو، بازیگر جنجالی، زهرا امیر ابراهیمی، خبر از زهرا امیر ابراهیمی، زهرا امیر ابراهیمی کجاست، چه خبر از زهرا امیر ابراهیمی، فیلم های زهرا امیر ابراهیمی، حکم زهرا امیر ابراهیمی، عکس زهرا امیر ابراهیمی، پوستر زهرا امیر ابراهیمی، دانلود زهرا امیر ابراهیمی، کلیپ زهرا امیر ابراهیمی، مصاحبه زهرا امیر ابراهیمی، مصاحبه زهرا امیر ابراهیمی در خارج، فیلم مصاحبه زهرا امیر ابراهیمی در خارج، امیر ابراهیمی به ایران بر می گردد، بازیگر زن، جنجالی، تلویزیون، زهرا امیرابراهیمی،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 23 مرداد 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ