http://hamkaran.biz/product/jakelidi500.gif http://hamkaran.biz/images/hg.gif
مرجع کامل اطلاعات سینمایی - رفتار هدیه تهرانی در پشت صحنه فیلم همه را آزار می داد

مرجع کامل اطلاعات سینمایی
 
سینما-تئاتر-تلوزیون-رادیو

 

"ایرج کریمی" کارگردان فیلم سینمایی "نسل جادویی" در گفتگویی به تشریح نحوه برخورد "هدیه تهرانی" با عوامل این فیلم و روحیات وی پرداخت...به گزارش جهان، کارگردان "نسل جادویی" که به تازگی فیلمش پس از چند سال توقیف و بدون اکران، روانه شبکه ویدیویی شده است درباره همکاری با "هدیه تهرانی" در این فیلم می گوید:

 همکاری با خانم تهرانی دوگانه بود. ایشان واقعاً بازیگر فوق العاده ای است نیازی هم به گفتن ندارد. برداشت های خوبی از نقش می کند و ارائه می دهد. مسلط و با اعتماد به نفس است و نقش را درونی می کند...

درباره مشکلاتی که در حین کار پیش آمد، بخشی از این مشکل اصلاً به من ربطی نداشت. برخورد تند و سخت گیرانه ایشان(هدیه تهرانی) با برخی همکاران قطعاً باعث آزار من هم می شد.

البته هر شب تماس می گرفت و عذرخواهی می کرد اما این روند ادامه داشت. تیم ما حرفه ای بود اما این رفتار خانم تهرانی با عوامل پشت صحنه مثلاً منشی صحنه و یا صدابردار و... باعث دلخوری می شد. حالا برخی مثلاً با آقای کلاری دوستی و همکاری قدیمی داشتند ولی گاهی دوستان قدیمی شان هم صبر و طاقت شان را از دست می دادند.

"ایرج کریمی" ادامه داد: مشکلی که به نظر من خانم تهرانی با خودشان سرصحنه می آورد و خودشان هم زیاد متوجه اش نیستند این است که می خواهند با دوربین یک کارگردان دیگر فیلم خودشان را بسازند.

وی با شرق ادامه داد: همکاری با هدیه تهرانی در جاهایی ثمربخش بود اما خاطره خوبی از آن به جا نماند.بازیگران باهوش می دانند که کلیت کار دست کارگردان است.

حداکثر کاری که یک بازیگر می تواند انجام دهد این است که شیرازه یک کار را از هم بپاشاند اما در رأس کارگردان است. اما وقتی این روحیه خانم تهرانی را دیدم فکر کردم از خودشان بپرسم. از ایشان می پرسیدم شما می خواهید ژاله چه بگوید، شما می خواهید در این لحظه او چه کار کند و مانند یک روانکاو تحلیل می کردم.
 
از این نظر می گویم این فیلم مستندی درباره هدیه تهرانی است. نه اینکه براساس زندگی ایشان ساخته شده باشد منظورم این است که نوعی مستند درباره روح و روان یک بازیگر است.

کارگردان "نسل جادویی" ادامه داد: به نظرم خانم تهرانی از روند عادی و متعارف سینما فراتر رفته است. روال این است که بازیگر یک کلماتی را تغییر می دهد یا جمله هایی را به بیان خود درمی آورد اما نه اینطور.ادامه مطلب

طبقه بندی: سینمای ایران، 
برچسب ها: چند سال توقیف و بدون اکران، کارگردان "نسل جادویی، فیلم های جدید هدیه تهرانی، فیلم جدید هدیه تهرانی، بچه هدیه تهرانی، همسر هدیه تهرانی، هدیه تهرانی عکس، فرهنگ و هنر، اخبار فرهنگی، اخبار سینما، سینما، خبرهای داغ هدیه تهرانی، خبرهای هدیه تهرانی، اخبار هدیه تهرانی، عکس های دیدنی هدیه تهرانی، مصاحب با هدیه تهرانی، بیوگرافی هدیه تهرانی، عکس های جدید هدیه تهرانی، عکس های هدیه تهرانی، عکس جدید هدیه تهرانی، عکس هدیه تهرانی، هدیه تهرانی، رفتار هدیه تهرانی، نسل جادویی ایرج کریمی، همکاری با خانم تهرانی، خانم تهرانی، عکس خانم تهرانی، عکس های خانم تهرانی، عکس بازیگران، بازیگران زن، بازیگر زن، عکس بازیگر زن، بازیگر زن ایرانی، بازیگران زن ایرانی،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 22 مرداد 1389 توسط الهام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ